امروز چالش "كربن و آب " از مهمترين مشكلات وزارت نيرو است

مديرعامل برق منطقه اي آذربايجان در همايش مديران روابط عمومي صنعت برق كشور گفت: امروز چالش "كربن و آب " از مهمترين مشكلات وزارت نيرو است.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق آذربايجان، دكتر افشين روشن ميلاني مديرعامل اين شركت و رئيس شوراي انسجام بخشي مديران عامل صنعت آب و برق آذربايجان شرقي كه در همايش مديران روابط عمومي صنعت آب و برق كشور در تبريز سخن گفت: ضمن تبريك روز جهاني ارتباطات وروابط عمومي، با اشاره به اهميت و نقش روابط عمومي ها، يكي از مهمترين موضوعات مورد انتظار از بخش آب و برق را جلب رضايتمندي مردم دانسته و اظهار داشت: توسعه روز افزون فرهنگ مديريت مصرف آب و برق در بين مردم، يكي از راهكارهاي همسو شدن با مشتركان براي اجراي خدمات مطلوب و برنامه هاي اين صنعت مهم و زير بنايي است.

دكتر ميلاني در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به محدوديت منابع آب در كشورمان تصريح كرد: امروز چالش كربن و آب از مهمترين چالش هاي وزارت نيرو است و ما بدون توجه به برنامه هاي اصلاح الگوي مصرف، نمي توانيم به ارزشهاي اقتصادي اين صنعت دست يافته و در مسير توسعه اين صنعت مهم، گام برداريم.

مديرعامل برق منطقه اي آذربايجان نقش و هنر ارتباطي روابط عمومي هاي صنعت آب وبرق را در حركت به سمت مصرف بهينه آب وبرق توسط مشتركين بسيار كارساز توصيف كرد.

کد خبر : 85700
تاریخ : شنبه ، ٢٢ اردیبهشت ١٣٩٧ ٢٠:١٠
تعداد بازديد : ٥٤٧