مديركل نظارت بر توزيع توانير

شبكه برق در حالت پايداراست/ آمادگي اكيپ هاي عملياتي براي امشب و فردا

مديركل نظارت برتوزيع توانير از پايدار بودن شبكه برق با وجود بارش ها خبر داد.

مديركل نظارت برتوزيع توانير از پايدار بودن شبكه برق با وجود بارش ها خبر داد و تصريح كرد: خاموشي هاي گذرا(فالت) كه در شبكه برخي استان ها وجود دارد، با توجه به شرايط جوي و هوايي بودن شبكه هاي برق، عادي است .
به گزارش پايگاه خبري توانير، ، مهندس مسعود صادقي با بيان اين كه اكيپ هاي عملياتي در كوتاه ترين زمان ممكن به مشكلات شبكه رسيدگي مي كنند، خاطرنشان ساخت: خوشبختانه با وجود بارش هاي شديد، بحراني در شبكه مشاهده نشده است و حتي سطح خاموشي هايي هم كه در چند روز گذشته در اهواز و برخي مناطق روستايي خوزستان شاهد بوديم، گسترده نبود.
وي در عين حال از آماده باش نيروهاي عملياتي شركت هاي توزيع برق خبرداد و گفت: با توجه به پيش بيني ها براي بارش شديد باران و وزش طوفان در برخي از نقاط كشور ،مطابق با پيش بيني هاي سازمان هواشناسي، اكيپ هاي عملياتي در مناطق مذكور آماده باش هستند.
صادقي همچنين در خصوص سقوط 30 پايه تيربرق در زاهدان نيز گفت: اين مشكل در تاسيسات و شبكه داخلي سازمان آب به وقوع پيوسته است.
مديركل نظارت برتوزيع توانيردر عين حال ياداور شد: با وجود اين كه شبكه تحت مسئوليت شركت توزيع برق سيستان و بلوچستان نبود، اما اكيپ هاي عملياتي و پيمانكاران برق براي كمك رساني به سازمان آب اعزام شدند واكنون به همراه گروه هاي مرتبط با سازمان آب در حال رفع مشكلات شبكه داخلي سازمان مذكورهستند.

برپايه اين گزارش، سازمان هواشناسي پيش بيني كرده است كه با عبور متناوب امواج ناپايدار از روي كشور، تا روز دوشنبه 27 فروردين ماه جاري، هم چنان در نيمه شمالي كشور جو ناپايدار همراه با افت دما حاكم باشد.

کد خبر : 85460
تاریخ : یکشنبه ، ٢٦ فروردین ١٣٩٧ ١٢:٢٨
تعداد بازديد : ١١٤٦
فرستنده خبر : روح اله حميديان اهور