پايداري شبكه برق با استفاده كالاي ايراني

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان مركزي گفت: پايداري شبكه برق با استفاده كالاي ايراني محقق مي شود.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع مركزي، مهندس محمد اله داد در جلسه شوراي هماهنگي كه با حضور مديران شركت با شعار حمايت از كالاي ايراني برگزارشد، ضمن تقدير از تلاش هاي همكاران ساعي جهت رسيدن شركت به اهداف از پيش تعيين شده سال 96و كسب رتبه هاي برتر كشوري شركت در زمينه هاي مختلف،اظهار داشت: با تلاش هاي جهادي وشبانه روزي همكاران پرتلاش شركت در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري در زمينه اقتصاد مقاومتي در صنعت برق گام هاي موثري برداشته شده است.

وي بابيان اينكه صنعت برق يكي از صنايع استراتژيك و بسيار پوياست كه نقش اساسي و محوري در تحقق برنامه هاي توسعه ملي و اقتصادي كشور ايفا مي كند بر تسريع در تامين برق صنايع وحمايت از خريد كالاي ايراني تاكيد كرد.

مهندس اله دادتصريح كرد: برگزاري چهارمين كنفرانس ملي كاربرد GISدر صنعت برق درسال 96با توفيقات علمي حاصل شده در اين كنفرانس با كوشش هاي همكاران صنعت آب و برق در استان رقم خورد.

وي استفاده بهينه از منابع وتجهيزات و منابع انساني با توجه به محدوديت هاي موجود با باز آفريني شغل و دگرگوني مشاغل، كاهش تلفات و خاموشي ها وافزايش وصول مطالبات را از جمله برنامه هاي راهبردي سال جاري عنوان كرد.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان مركزي استفاده از آموزش هاي صوتي مديريتي و سازماني در سفر هاي بين شهري را گامي موثر درمديريت زمان عنوان كرد.

وي بر بازديد از شبكه خيابان هاي اصلي به صورت پياده روي و صيانت از حقوق شهروندي و ادبيات فاخر در گفتمان، مكاتبات و اخطارها پيرو ابلاغيه توانير تاكيد كرد.

مهندس اله داد بابيان اينكه بزرگ ترين راهبرد خروج از مشكلات اقتصادي كشور، حمايت از كالاي ايراني است، افزود: باتسهيل و تسريع در تامين برق صنايع و توليد كنندگان داخلي، رونق اقتصادي كشور ميسر مي شود.

وي خواستار استفاده بهينه از تجهيزات منصوبه اعم از ترانس ها، كابل ها و تابلوهاي كم بار شد.

گفتني است، در پايان اين جلسه معاونين شركت برنامه هاي راهبردي معاونت خود را در سال97تشريح كردند.

کد خبر : 85456
تاریخ : یکشنبه ، ٢٦ فروردین ١٣٩٧ ١٠:٠٠
تعداد بازديد : ١١٢٦
فرستنده خبر : مريم آجرلي