مديرعامل شركت توزيع برق هرمزگان

تعطيلي پنج شنبه ها مصرف برق را 100 مگاوات كاهش مي دهد

مديرعامل شركت توزيع برق استان هرمزگان گفت: با تعطيلي پنج شنبه ها بيش از 100مگاوات در مصرف برق صرفه جويي مي شود.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع هرمزگان، مديرعامل اين شركت گفت: با تعطيلي پنج شنبه ها بيش از 100مگاوات در مصرف برق صرفه جويي مي شود.

محمد ذاكري با بيان اينكه درآمد اين شركت از طريق فروش انرژي تامين مي شود افزود: اين شركت بالغ بر يك هزار و 880 پرسنل دارد كه با احتساب نيروهاي شركت هاي پيمانكاري معيشت بيش از دو هزار نفر را تامين مي كند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به وجود 24 هزار كيلومتر شبكه توزيع برق در استان گفت: تعداد 24 هزار دستگاه ترانسفورماتور نيز در طول شبكه فعال است.

مديرعامل شركت توزيع برق استان هرمزگان از نصب 256 هزار چراغ روشنايي معابر در سراسر استان خبر داد و افزود: با اقدامات انجام شده به ازاي هر سه نفر يك چراغ روشنايي در استان نصب شده كه البته نيازمند تقويت است.

مديرعامل شركت توزيع برق استان هرمزگان از ضريب نفوذ 100 درصدي برق رساني در تمام روستاهاي داراي كد آبادي خبرداد و افزود: با اقدامات انجام شده در سال 96 شاهد كاهش 30 درصدي خاموشي در استان بوديم و برنامه داريم در سال جاري نيز بيش از 27 درصد آمار خاموشي را در استان كاهش دهيم.

ذاكري در بخش پاياني سخنان خود با بيان اينكه تعطيلي پنجشنبه ها باعث صرفه جويي در هزينه هاي توليد و توزيع برق خواهد بود اظهار داشت: با توجه به شرايط ويژه كشور در سال پيش رو مديريت مصرف را بايد در راس برنامه هاي خود قرار دهيم.

کد خبر : 85452
تاریخ : پنج شنبه ، ٢٣ فروردین ١٣٩٧ ١٠:١٧