عملكرد نوروزي توزيع برق جنوب كرمان اعلام شد

اعزام بيش از 1600 اكيپ عملياتي برق براي رفع مشكلات شبكه در ايام نوروز

در طول ايام مذكور 1643 مورد خاموشي گزارش شده است كه با اعزام 950 اكيپ فشار متوسط و 637 اكيپ فشارضعيف و 64 اكيپ روشنايي معابر برطرف شده است.

به گزارش پاون به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان، موسوي معاون بهره برداري و ديسپاچينك شركت در خصوص خدمت رساني به مشتركين تحت حوزه عملياتي شركت در ايام توروز سال جاري بيان نمود: به منظور تداوم سرويس برق مشتركين، خدمات شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان در 24 ساعت شبانه روز و كليه ايام سال به طور مداوم ارائه مي گردد.

سيد كمال موسوي معاون بهره برداري و ديسپاچينگ شركت توزيع برق جنوب استان كرمان اعلام كرد: با توجه به اهميت حياتي انرژي برق در تامين نيازهاي جامعه و وابستگي روز افزون مردم به اين انرژي، صنعت برق كشور در تمامي ايام سال و 24 ساعت شبانه روز با تمام توان در ارائه خدمات مطلوب به هموطنان كوشا است.

شركت برق جنوب استان كرمان نيز همچون ساير بخش هاي صنعت برق در تعطيلات نوروزي سال جاري از تاريخ 28/12/96 لغايت 17/1/97 با بكارگيري 208 نفر پرسنل 24 ساعته در 18 مركز اتفاقات برق و همچنين 392 نفر پرسنل پشتيباني فعاليت كرده اند.

وي افزود: در طول ايام مذكور 1643 مورد خاموشي گزارش شده است كه با اعزام 950 اكيپ فشار متوسط و 637 اكيپ فشارضعيف و 64 اكيپ روشنايي معابر برطرف شده است.

موسوي ضمن ابراز خرسندي خاطرنشان كرد: ميانگين زمان رفع هر خاموشي در اين مدت كمتر از 28 دقيقه برآورد شده است.

وي در پايان سخنان خود از مشتركين تحت حوزه عملياتي شركت توزيع نيروي برق جنوب درخواست نمود هرگونه مشكلات شبكه برق را بلافاصله و در هر ساعت از شبانه روز از طريق تلفن 121 اطلاع رساني نمايند.


کد خبر : 85436
تاریخ : سه شنبه ، ٢١ فروردین ١٣٩٧ ١٠:٠٥