برگزاري جشن ايمني در اداره برق ماهان

3سال بدون حادثه با رعايت اصول و فرهنگ ايمني

رئيس اداره برق ماهان گفت: همزمان با اعياد ماه رجب، ميلاد حضرت اميرالمومنين و بزرگداشت مقام پدر، جشن ايمني با عنوان 3 سال بدون حادثه در تالار اداره آموزش و پرورش بخش ماهان برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال كرمان، رئيس اداره برق ماهان گفت: همزمان با اعياد ماه رجب، ميلاد حضرت اميرالمومنين و بزرگداشت مقام پدر، جشن ايمني با عنوان 3 سال بدون حادثه در تالار اداره آموزش و پرورش بخش ماهان برگزار شد.

در اين مراسم كه حسنخاني؛ مدير دفتر ايمني، عليزاده؛ مدير امور نواحي و همكاران اداره برق ماهان به همراه خانواده حضور داشتند، ملاجعفري رئيس اداره برق ماهان ضمن تبريك سال نو از تلاش وكوشش شبانه روزي همكاران اين اداره در جهت تامين برق پايدار و مطمئن و خدمات رساني سريع به شهروندان با رعايت اصول ايمني تقدير و تشكر كرد.

وي با اشاره به شعار سال در خصوص حمايت از كالاي ايراني گفت: همه ما در صنعت برق با خريد كالاي ايراني در جهت توسعه و پيشرفت اين صنعت نهايت تلاش خود را خواهيم كرد.

در ادامه حسنخاني مدير دفتر ايمني و كنترل ضايعات نيز نيروي انساني را بالاترين سرمايه يك سازمان دانست و گفت: آموزش و فرهنگ سازي رعايت اصول ايمني از مدارس تا محيط كار به منظور حفاظت فردي بايد انجام شود.

وي با اشاره به شعار ايمني سال 97 (سال ارتقاء فرهنگ ايمني) گفت: برگزاري جلسات آموزش ايمني در روزهاي شنبه در امورهاي اجرايي خوشبختانه تا حد زيادي توانسته در نگرش وكار پرسنل تاثير گذار باشد.

وي در ادامه از رئيس اداره برق ماهان و همكاران به خاطر رعايت اصول ايمني وسپري كردن 3سال بدون حادثه تقدير و تشكر كرد.

در پايان اين مراسم از سوي مدير امور نواحي از همكاران اداره برق ماهان با اهداي لوح ياد بود از طرف رئيس اداره برق ماهان نيز يك فازمتر جيبي به عنوان عيدي به همكاران اهداء شد.

کد خبر : 85432
تاریخ : سه شنبه ، ٢١ فروردین ١٣٩٧ ٠٨:٢٦
تعداد بازديد : ٧٨٥
فرستنده خبر : فاطمه غلامي