مديرعامل شركت برق منطقه اي خوزستان تاكيد كرد

عبور از تابستان نود و هفت با تلاش مضاعف

مديرعامل شركت برق منطقه اي خوزستان در بازديد از ناحيه مارون اين شركت گفت: عبور از تابستان نود و هفت نيازمند تلاش مضاعف همه پرسنل شركت است.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق خوزستان، مديرعامل اين شركت در بازديد از ناحيه مارون اين شركت گفت: عبور از تابستان نود و هفت نيازمند تلاش مضاعف همه پرسنل شركت است.

محمود دشت بزرگ در جلسه اداري حوزه ستادي امور بهره برداري ناحيه مارون اظهار كرد: اين ناحيه به سبب وجود شهرستان هاي رامهرمز، ايذه، باغملك، هفتگل و همچنين وجود شركت هاي نفت، گاز و پتروشيمي مارون و كارون و دو شركت سيمان خوزستان و كارون از اهميت ويژه اي برخوردار است.

وي با اشاره به تابستان نود و هفت ادامه داد: به منظور آماده سازي شبكه لازم است انجام برنامه هاي به روز تعمير و نگهداري (PM) و رفع موارد ترموويژن جهت آمادگي تابستان پيش رو به جد پيگيري شده و در سال نود و هفت نسبت به سال نود و شش به صورت مضاعف تلاش كرده و تامين بار خصوصاً در شرايط پيك بدون خاموشي انجام گيرد.

مديرعامل شركت برق منطقه اي خوزستان بيان كرد: با تغيير در روشها و شيوه هاي قديمي شركت مي بايست بازدهي تجهيزات شبكه را ارتقاء داد، همچنين بايد نيروي انساني و تجهيزات آمادگي بيست و چهار ساعته جهت مقابله با ريزگردها و رو به رو شدن با شرايط خاص را داشته باشند.

دشت بزرگ با بيان اينكه تابستان ما تابستان تقويمي نيست و از نيمه دوم فروردين ماه شاهد رشد بار تا اوايل مهرماه هستيم، گفت: بايد خودمان را كاملاً مجهز كنيم و همه پرسنل حوزه ستادي برق منطقه اي همگام با بهره برداري نواحي در اين راستا همكاري كنند.

وي هدف نهايي شركت را جلب رضايت مردم دانست و تصريح كرد: در دو سال اخير در راستاي اهداف سازمان تلاش هاي خوبي صورت گرفته است، با اين حال شركت در آمادگي كامل است تا تجربه متفاوتي را در تابستان نود و هفت نشان دهد.

مديرعامل شركت برق منطقه اي خوزستان گفت: در ناحيه مارون اقدامات بسيار خوبي در دست انجام است و بعد از اهواز بيشترين پروژه ها در شهرستان هاي رامهرمز، ايذه و باغملك است.

وي اضافه كرد: در صورت موافقت نهايي مالك زمين، در اسرع وقت بعد از تملك عمليات پست سرچشمه شروع مي شود، پست چهارصد كيلو ولت سمنگان رامهرمز نيز مجوز آن گرفته شده و به زودي وارد عمليات اجرايي مي شود.

در ادامه اين بازديد، مديرعامل شركت برق منطقه اي خوزستان از پروژه هاي در دست اجرا و پست هاي ناحيه مارون ديدن كرده و دستورات لازم جهت آمادگي شبكه را صادر كرد.

کد خبر : 85287
تاریخ : سه شنبه ، ٢٢ اسفند ١٣٩٦ ٠٩:٠٧
تعداد بازديد : ٦٨٩