اجراي مانور پدافند غيرعامل و مديريت بحران در پست 230 كيلوولت شاهرود

مانور پدافند غير عامل و مديريت بحران در پست 230 كيلوولت شاهرود اجرا شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق سمنان، اين مانور همزمان با هفته پاياني سال و با فرض بروز حوادث غيرمترقبه و آتش سوزي يكي از ترانس هاي پست 230كيلوولت شاهرود، در محل اين پست و با همكاري نيروهاي عملياتي شركت ها، سازمان ها و نهادهاي مرتبط برگزار شد.

اين مانور با حضور نماينده فرماندار شهرستان شاهرود، فرمانده نيروي انتظامي، مركز اورژانس و سازمان آتش نشاني و شركت تعميرات و نگهداري تانش و بر اساس سناريوهاي از پيش تعيين شده و با نظارت معاونت بهره برداري شركت برق منطقه اي سمنان برگزار شد كه طي آن، اقدامات لازم پس از آتش سوزي به منظور مهار و به حداقل رساندن خسارات ناشي از حادثه در تجهيزات پست از سوي عوامل مرتبط به انجام رسيد.

مهندس مسعود رضايي مدير امور انتقال شرق معاونت بهره برداري و مسئول اجرايي اين مانور، با اشاره به نتايج مفيد اين مانور گفت: تمامي تيم هاي عملياتي بر اساس سناريوي تنظيم شده، به موقع وارد عمل شده و وظايف خود را به درستي به انجام رساندند.

در پايان مانور، جلسه اي با حضور عوامل دست اندركار تشكيل شد كه طي آن نقاط قوت و قابل بهبود اين مانور مورد بررسي قرار گرفت.

گفتني است طي سال هاي اخير مانورهاي متعددي همچون مانور نيروگاه سيكل تركيبي شهيد باكري، پست 400 كيلوولت آهوان و مانورهاي زلزله در اين شركت انجام گرفته است.

کد خبر : 85279
تاریخ : دو شنبه ، ٢١ اسفند ١٣٩٦ ٠٩:٥٠
تعداد بازديد : ٦٩٩