شوراي اطلاع رساني روابط عمومي هاي صنعت آب و برق استان اصفهان برگزار شد

شوراي اطلاع رساني روابط عمومي هاي صنعت آب و برق استان اصفهان با حضور مديران روابط عمومي هاي شركت هاي صنعت آب و برق در استان اصفهان در سالن دكتر حسابي شركت برق منطقه اي اصفهان برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي اصفهان، در اين نشست مهندس رسول موسي رضايي مديرعامل اين شركت اين نشست هارا براي صنعت آب و برق موثر دانست و افزود: در حال حاضر بحث آب در منطقه اصفهان تبديل به يك معضل اساسي شده است.

وي ابراز اميدواري كرد: با نزول باران رحمت الهي و در سايه تدبير مسئولان اين مشكل به نحوي حل شود.

موسي رضايي افزود: در نيروگاه اصفهان به دليل نبود وجود آب در حال حاضر يك واحد آن (100مگاوات ) در حال توليد است و بقيه و واحد ها فعاليتي ندارند كه بااين حجم سرمايه گذاري در اين نيروگاه و نيروي انساني ماهر و ضربه جبران ناپذيري برصنعت برق وارد كرده است.

وي گفت: در پيك بار سال آينده بايد 350مگا وات مصرف برق را مديريت كنيم كه اين مقدار خارج از محدوديت مصرف صنايع بزرگ است.

موسي رضايي اذعان داشت: نقش روابط عمومي در سازمان امروزه بركسي پوشيده نيست و اين نقش بيشتر با اطلاع رساني بين مردم نمود پيدا مي كند و روابط عمومي ها بايد بصورت گسترده و بيشتر از طريق الكترونيك به مردم و مشتريان اعلام كنند.

وي به روز رساني مطالب و اطلاعات سايت شركت هاي آب و برق را بسيار مهم دانست و گفت: كنترل و مسئوليت به روز رساني سايت بر عهده روابط عمومي هاست.

مديرعامل برق منطقه اي اصفهان گفت: مردم با مراجعه به سايت شركت ها در باره آنها قضاوت مي كنند و اين بسيار ارزنده است كه حلاوت خدمت به مردم را به ما مي چشاند.

وي ارتباط دو سويه بين مردم و سازمانهاي دولتي را از وظايف روابط عمومي ها دانست و گفت: با يد تلاش كنيم تا ارتباطمان با مردم دو سويه و اثرگذار باشد.

در ادامه اين جلسه حسين رضاپور مسئول شوراي اطلاع رساني و روابط عمومي هاي صنعت آب و برق اصفهان در ارتباط با انتظارات از روابط عمومي ها در سال آينده مباحثي را عنوان كرد و تصميمات لازم در اين زمينه اتخاذ شد.

کد خبر : 85268
تاریخ : یکشنبه ، ٢٠ اسفند ١٣٩٦ ٠٩:٣٦
تعداد بازديد : ٦٨٧