سايت خبري شركت برق منطقه اي اصفهان رونمايي شد

با حضور مهندس موسي رضايي مديرعامل برق منطقه اي اصفهان و اعضاي شوراي اطلاع رساني صنعت آب و برق استان اصفهان پايگاه خبري و اطلاع رساني روابط عمومي كه با الگو ارائه شده از طرف شركت مادر تخصصي توانير مطابقت دارد، رونمايي و بهره برداري از آن آغاز شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق منطقه اي اصفهان، حسين رضاپور مدير روابط عمومي اين شركت يكي از نيازهاي اساسي روابط عمومي ها را دسترسي، طبقه بندي، پردازش و انتشار مناسب اطلاعات از طريق رسانه هاي جمعي و ديگر ابزارهاي اطلاع رساني براي افزايش آگاهي و اثر بخشي بر روي مخاطبان يك مجموعه سازماني دانست.

وي افزود: آنچه در حال حاضر در فرايند اطلاع رساني به مخاطبان از اهميت بسزايي برخوردار شده است ضرورت آشنايي دست اندركاران روابط عمومي ها با مديريت اصولي انتشار و توزيع اطلاعات است.

مدير روابط عمومي برق منطقه اي اصفهان يكي از كاركردهاي اصلي روابط عمومي را ارايه اخبار، اطلاعات، حقايق و تحليل ها از يك سازمان به گروه هاي داخلي وخارجي آن و از اين گروه به مديريت سازمان عنوان كرد و گفت: اطلاع رساني ضرورت انكار ناپذير روابط عمومي است.

رضاپور در پايان گفت: علاقه مندان مي توانند با مراجعه به سايت شركت برق منطقه اي اصفهان و يا اينترانت شركت بر روي آيكون پايگاه خبري كليك كنند و يا از طريق آدرس news.erec.co.ir به اين سايت خبري وارد شوند.

کد خبر : 85266
تاریخ : یکشنبه ، ٢٠ اسفند ١٣٩٦ ٠٩:٢٧
تعداد بازديد : ٦٥٥