پنجمين همايش نظام پيشنهاهاي برق باختر برگزار شد

پنجمين همايش نظام پيشنهادها و تقدير از برترين هاي اين بخش با حضور مديرعامل، معاونان، مديران دفاتر مستقل و جمع كثيري از كاركنان مشاركت جوي برق باختر برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق باختر، پنجمين همايش نظام پيشنهادها و تقدير از برترين هاي اين بخش با حضور مديرعامل، معاونان، مديران دفاتر مستقل و جمع كثيري از كاركنان مشاركت جوي برق باختر برگزار شد.

شبيهي مديرعامل اين شركت با ارزشمند خواندن تمام مراحل گذشته نظام پيشنهادها و تشكر از همه دست اندكاران، مديران و تلاشگران اين مجموعه از بدو تاسيس تا كنون گفت: اين پختگي و موفقيت هاي اخير اثرات تلاشهايي است كه از گذشته تا كنون انجام شده و اگر امروز نتيجه آن را مي بينيم اين كار مربوط به يك سال و دو سال نيست.

وي ضمن تأكيد بر انجام بهتر امور از طريق همفكري، مشاركت و كارگروهي افزود: امروز برق باختر به بركت زحمات تمامي تلاشگران خود در صدر ارزيابي هاي شركت هاي صنعت برق وزارت نيرو قرار دارد و يكي از شاخص هايي كه ما امروز در حوزه بهره برداري داريم، جزو چهار شركت برتر صنعت برق محسوب مي شويم كه اين موفقيت حاصل مشاركت جمعي همه كاركنان است.

شبيهي در ادامه افزود: البته ما در سيستم با آغوش باز انتقادات و نظرات سازنده كاركنان به سيستم را لحاظ مي كنيم و اين به حركت سيستم بر مبناي ساختار به ما كمك مي كند كه بتوانيم ساختارمان را بهبود ببخشيم و قائم به فرد يا افراد خاصي نباشيم.

وي با تشكر از سعادت زاده مدير سابق دفتر استراتژيك و بهره وري و همچنين بهرامي معاون منابع انساني گفت: اين موفقيتهاي ارزشمند در حوزه نظام پيشنهادها حاصل كار همه عزيزان و كاركنان محسوب مي شود.

بر اساس اين گزارش سعيد رضايي دبير نظام پيشنهادهاي برق باختر ضمن ارائه گزارش كاملي از نحوه تشكيل نظام پيشنهاد ها و تاريخچه آن در برق باختر گفت: در سال 95 شاخص نظام پيشنهادهاي صنعت برق كشور 1.6 بوده كه ما با دست آوردن شاخص 3.5 يعني دو برابر صنعت برق كشور دست يافتيم و در سال 96 نيز از ركورد 3.2 عبور كرديم كه اين درحالي است كه شاخص تعريف شده براي صنعت برق در سال 96 تنها 1.8 بوده است.

وي در بخش ديگري از سخنانش با يك تقسيم بندي كلي مراحل مختلف و روند رشد نظام پيشنهادها را ذكر كرد و افزود: در نيمه دوم سال 90 با حمايتهاي خوبي كه از نظام پيشنهاد ها انجام شد دستاوردهاي خوبي به دست آورديم كه شامل ساختارهاي غير متمركز، پيشنهادهاي كايزني، تفويض اختيار، فرآيندهاي كوتاه و سريع و ... و نقش مهم مديران در فرهنگ سازي نظام پيشنهادها از دلايل مهم روند رو به رشد اين مجموعه بوده است.

سعيد رضايي دلايل رشد مسمتر و توفيق نظام پيشنهادها را برشمرد و افزود: در ارزيابي هاي بهمن ماه كه توسط شركت توانير انجام شد برق باختر تنها شركتي بود كه در بين برق هاي منطقه اي در دو محور شركت برتر و دبير برتر موفق به كسب عنوان و رتبه شد و در محور شركت برتر به عنوان شركت دوم صنعت برق و در بخش دبير برتر به عنوان دبير برتر نظام پيشنهادها دست يافت.

در پايان اين همايش از حميد صفايي شريف به عنوان برترين پيشنهاد دهنده فني و علي موسايي برترين پيشنهاد دهنده حوزه مالي و آقايان ميلاد شيداني و علي روز بياني در حوزه اداري و مديريتي و خانم فاطمه سفيانيان مدير برتر در حوزه سرانه ارائه پيشنهاد، مهدي مرادي در حوزه پيشنهاد كايزني و وحيد خدايي پيشنهاد دهنده برتر تقدير به عمل آمد.

گفتني است از احسان رفيعي پور، محمد رضا كاشاني، حسين بياتي، امين نوريزدان، محمد محمدي، ميلاد دلالي، امين رامين، ميثم لك، محمد رضا رضايي نژاد و خانم ها مريم بصيري، فاطمه كاظمي از پرسنل جديد الاستخدام كه داراي انظباط كاري، پيگيري، تعلق سازماني، خلاقيت و نوآوري، سخت كوشي و مشاركت جو بودند نيز تقدير به عمل آمد.

کد خبر : 85264
تاریخ : یکشنبه ، ٢٠ اسفند ١٣٩٦ ٠٩:٢٣
تعداد بازديد : ٦٧٩