مديركل دفتر تحقيقات و فناوري اطلاعات توانير//

شركت توانير به دنبال تحقيقات كاربردي است

مديركل دفترتحقيقات و توسعه فناوري توانير بيان داشت: باگسترش روزافزون علم، پژوهش نقش پررنگ تري را در رفع مشكلات و موانع پيدا كرده است و يكي از مباحثي كه توانير با جديت دنبال مي نمايد توجه به تحقيقات كاربردي جهت تحقق اهداف و برنامه هاي كلان خود است كه در اين راستا با انجام تفاهمنامه هايي با پژوهشگاه نيرو و مراكز دانشگاهي تلاش داريم به نيازهاي روز شركتها پاسخ دهيم.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق اهواز به منظور تعامل بيشترجهت رفع مشكلات شبكه برق اهواز، مديركل دفترتحقيقات و توسعه فناوري شركت توانير از قسمتهاي مختلف اين شركت بازديد كرد.

دكترسيدمجتبي تقوائي مديركل دفترتحقيقات و توسعه فناوري توانير در اين بازديد با اشاره به اهميت پژوهش درشناخت و رفع مشكلات بيان داشت: باگسترش روزافزون علم، پژوهش نقش پررنگ تري را در رفع مشكلات و موانع پيدا كرده است و يكي از مباحثي كه توانير با جديت دنبال مي نمايد توجه به تحقيقات كاربردي جهت تحقق اهداف و برنامه هاي كلان خود است كه در اين راستا با انجام تفاهمنامه هايي با پژوهشگاه نيرو و مراكز دانشگاهي تلاش داريم به نيازهاي روز شركتها پاسخ دهيم.

ي دربخش ديگري از اظهارات خودگفت: تمام تلاش ما درجهت همراهي و كمك به شناسائي مشكلات و بكارگيري روشهايي است تابتوانيم بابروزرساني شبكه برق كلانشهر اهوازخدمات مطلوب برق رادراختيارمردم شريف اين خطه ازكشورعزيزمان قرار دهيم.

اين دفتر از هرگونه درخواست جهت طرحهاي تحقيقاتي در اين خصوص بشدت استقبال مي كند تا مسيرخدمت رساني به مردم و مشتركين محترم را تسهيل نمايد.

مهندس حسن كريمي مديرعامل شركت توزيع نيروي برق اهواز نيز دراين جلسه اظهارداشت: بدليل همسان نبودن شبكه برق 33 كيلوولت اهواز با شبكه سراسري كشوركه عمدتا20كيلوولت مي باشد، شاهد اختصاصي بودن تجهيزات مي باشيم كه نتيجه آن گرانترشدن نگهداري شبكه برق اهواز به نسبت ساير نقاط كشور مي باشد.

كريمي در ادامه افزود: شرايط آب و هوايي گرم و تغييرات اقليمي پيش آمده و گردوخاك با منشاء داخلي طي سالهاي اخير نياز به تحقيقات گسترده تري در شناخت آسيبها و توليد تجهيزات با متريال كيفي تر نيز احساس مي شود كه انتظار داريم با ايجاد آزمايشگاه تحقيقاتي در اهواز شرايط توليد تجهيزات و شناخت مشكلات و آسيبهاي شبكه ميسر گردد.

کد خبر : 84670
تاریخ : چهار شنبه، ٢٠ دی ١٣٩٦ ٠٩:٢٥
تعداد بازديد : ١٦٢٤