تعامل با ضابطين قضايي اهرم پيشگيري از سرقت تاسيسات و تجهيزات شبكه هاي توزيع برق

در نشست هم انديشي دفتر حراست و امور محرمانه اين شركت و مديريت توزيع برق شهرستان ايجرود و با حضور فرماندهي نيروي انتظامي كلانتري11 و رئيس پليس آگاهي شهرستان ايجرود راهكارهاي تعامل في مابين در حوزه پيشگيري از سرقت تجهيزات وتاسيسات شبكه هاي توزيع برق بررسي شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، در نشست هم انديشي دفتر حراست وامورمحرمانه اين شركت و مديريت توزيع برق شهرستان ايجرود و با حضور فرماندهي نيروي انتظامي كلانتري11 و رئيس پليس آگاهي شهرستان ايجرود راهكارهاي تعامل في مابين در حوزه پيشگيري از سرقت تجهيزات وتاسيسات شبكه هاي توزيع برق بررسي شد.

مهندس ابدالي مديردفترحراست و امورمحرمانه اين شركت ضمن قدرداني از زحمات و تلاش هاي ارزشي برادران نيروي انتظامي استان زنجان بويژه نيروي انتظامي و پليس آگاهي شهرستان ايجرود در حفظ امنيت و سلامت جامعه قدرداني كرد و گفت: نيروي انتظامي هميشه و در همه حال بويژه در صيانت از بيت المال و تاسيسات شبكه هاي توزيع برق يار و همراه اين شركت بوده و هستند.

وي افزود: نقطه تشابه فعاليت هاي نيروي انتظامي با صنعت برق در حفظ آرامش و امنيت در جامعه است، شركت توزيع برق با تامين برق و روشنايي در مناطق مختلف باعث ايجاد آسايش و راحتي مي شود و پرسنل نيروي انتظامي در حوزه ي عملكردي خود با حفظ وصيانت از شبكه هاي برق بويژه در حوزه برخورد با سرقت و استفاده غيرمجاز از انشعاب هاي برق در تداوم و پايداري اين نعمت بزرگ سهيم هستند.

وي تصريح كرد: با احداث و اجراي برخي پروژه هاي فني از جمله كابلي كردن شبكه هاي توزيع برق مي توان به ميزان قابل توجهي از سرقت برق جلوگيري كرد.

در ادامه، طرفين به بررسي راهكارهاي تعامل دوجانبه در كاهش جرايم سرقت از تجهيزات شبكه هاي توزيع برق و استفاده از انشعاب برق هاي غيرمجاز پرداختند و مقرر شد با اجراي پروژه هاي فني ومهندسي در شبكه ها و نيز پياده سازي اهرم هاي بازدارنده از سوي ضابطين قضايي به ميزان قابل توجهي از آسيب به بيت المال جلوگيري شود.

کد خبر : 84669
تاریخ : چهار شنبه، ٢٠ دی ١٣٩٦ ٠٩:٠٧
تعداد بازديد : ١٥٤٠