نمايشگاه CES 2018 آغاز به كار كرد

نمايشگاه محصولات الكترونيكي مصرفي يا به اختصار CES در سال 2018 فعاليت خود را آغاز كرده است.

نمايشگاه CES2018 بيش از اين علاقه مندان به حوزه محصولات الكترونيك را منتظر نگذاشت و ديروز(دوشنبه) در لاس وگاس آمريكا براي معرفي آخرين محصولات دنياي فناوري آغاز به كار كرد.

عمده كار اين نمايشگاه عرضه نوآوري ها در زمينه تكنولوژي است. اين نمايشگاه هر ساله اوايل ژانويه شروع به كار مي كند. محل كنوني اين نمايشگاه در لاس وگاس ايالت نوادا در ايالات متحده آمريكا قرار دارد.

اين نمايشگاه بازيد براي عموم ندارد و فقط با مجوز مي توان وارد آن شد.

نمايشگاه بين المللي CES انجمني جهاني براي افرادي است كه مي خواهند در صنعت فناوري به پيشرفت و شكوفايي دست يابند و خود را به دنيا و مشتاقان فناوري معرفي كنند.

اين نمايشگاه هر ساله در لاس وگاس برگزار مي شود كه بيش از 40 سال است به عنوان مكاني تاييد شده به مبتكران و فناوري هاي موفق خدمت مي كند.

اين سكوي جهاني معرف و پذيراي ابتكارات نسل هاي آينده در بازار خواهد بود.

بيش از 3500 شركت كننده از اين نمايشگاه ميان كشوري به عنوان ويترين خود بهره مي برند كه از اين ميان مي توان به توليدكنندگان، طراحان، تامين كنندگان بخش سخت افزاري فناوري، سيستم انتقال فناوري اطلاعات و فراتر از آن به فراهمايي هاي 250 جلسه اي همراه با 150 هزار شركت كننده از 140 كشور مختلف جهان اشاره كرد.

از آنجايي كه اين گردهمايي نماينده صنعت 280 ميليارد دلاري تجهيزات الكترونيكي در آمريكاست و توسط انجمن تجهيزات الكترونيكي مصرف كنندگان و انجمن تجاري فناوري، توليد و پشتيباني مي شود، توانسته توجه سران تجاري و ايده پردازان پيش كسوت را جلب كند.

امسال نمايشگاه پذيراي 317 شركت فناوري از سراسر جهان است و محصولات مختلف فناورانه را از جديدترين گوشي هاي هوشمند گرفته تا گجت هاي مختلف، تكنولوژي هاي پوشيدني، تلويزيون ها و غيره با آخرين تكنولوژي روز دنيا كه اغلب آنها در ماه هاي آتي عرضه خواهند شد، معرفي مي كنند.

اين نمايشگاه تا 12 ژانويه مشغول به كار خواهد بود./ايسنا

کد خبر : 84664
تاریخ : سه شنبه ، ١٩ دی ١٣٩٦ ١١:٠٦
تعداد بازديد : ١٥٨٢