پرداخت 9 ميليارد و980 ميليون ريال پاداش به مشتركان صنعتي و كشاورزي برق استان چهارمحال وبختياري

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان چهارمحال وبختياري از پرداخت 9 ميليارد و 980 ميليون ريال پاداش به مشتركان صنعتي و كشاورزي كه در طرح هاي مديريت مصرف وكاهش پيك بار مشاركت و همكاري داشتند، خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع برق استان چهارمحال و بختياري، مديرعامل اين شركت از پرداخت 9 ميليارد و 980 ميليون ريال پاداش به مشتركان صنعتي و كشاورزي كه در طرح هاي مديريت مصرف وكاهش پيك بار مشاركت و همكاري داشتند، خبر داد.

مهندس مجيد فرهزاد مديرعامل اين شركت گفت: 9 ميليارد و 980 ميليون ريال بعنوان پاداش به مشتركاني كه در بخش هاي صنعتي، كشاورزي و ديزل هاي خود تامين در طرح كاهش پيك بار تابستان همكاري و مشاركت داشتند، پرداخت شد.

وي در تشريح اين طرح افزود: پرداخت مزاياي همكاري در طرح كاهش پيك بار مصرف با اعمال تخفيف در قبوض برق مصرفي مشتركان، انجام مي شود و در برنامه هاي آتي مديريت مصرف، مشتركان حوزه هاي خانگي، تجاري، اداري و... نيز مي توانند در اين طرح مشاركت كنند و از مزاياي آن بهره مند شوند.

وي در ادامه اين خبر افزود: ميزان همكاري و كاهش پيك بار سال جاري 39 مگاوات بود كه از اين مقدار 9 مگاوات سهم بخش صنعتي،17 مگاوات سهم حوزه كشاورزي و 2/51 مگاوات سهم ديزل هاي خود تامين بوده است.

مهندس فرهزاد در بخش ديگري از سخنان خود گفت: سهميه پيك تعيين شده استان از سوي شركت توانير 353 مگاوات بوده است كه با توجه به افزايش سالانه مصرف برق و اقداماتي كه اين شركت در حوزه هاي مختلف انجام داد، پيك بار حادث شده استان351 مگاوت بود كه 2 مگاوات كمتر از سهميه مشخص شده است. استفاده از ظرفيت ديزل ژنراتورها، اجراي طرح هاي تشويقي مشتركان و عقد تفاهم نامه با صنايع و مشتركان، اجراي طرح هاي كاهش تلفات، تست و تعويض لوازم اندازه گيري، اطلاع رساني و برنامه هاي آموزشي در جهت ترويج فرهنگ مديريت مصرف و ... از جمله اقدامات اين شركت در راستاي كنترل و مديريت پيك بار بوده است.

کد خبر : 84662
تاریخ : سه شنبه ، ١٩ دی ١٣٩٦ ١٠:٣٣
تعداد بازديد : ١٥٥٦