در ديدار مديرعامل توزيع برق استان با شهردار زنجان مشخص شد

تاسيسات شبكه هاي توزيع برق همسو با مبلمان شهري طراحي مي شود

در ديدار مهندس عليزاده مديرعامل اين شركت به اتفاق هيات همراه با شهردارزنجان راه هاي تعامل في مابين و بررسي عوامل تسريع دهنده در اجراي پروژه هاي شهري و كمك به زيباسازي مبلمان شهري زنجان تشريح شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، در ديدار مهندس عليزاده مديرعامل اين شركت به اتفاق هيات همراه با شهردارزنجان راه هاي تعامل في مابين و بررسي عوامل تسريع دهنده در اجراي پروژه هاي شهري و كمك به زيباسازي مبلمان شهري زنجان تشريح شد.

مهندس عليزاده رئيس هيات مديره و مديرعامل اين شركت با تبريك انتصاب شهردار زنجان در محورهاي مختلف تعاملات كاري توزيع برق با شهرداري سخن گفت و تصريح كرد: شركت در راستاي اجراي پروژه هاي خود در حوزه شهري رعايت اصول زيباسازي و مبلمان شهري را سرلوحه كارها قرار داده و در نظر دارد با همياري شهرداري زنجان معابر اصلي مركز شهر را با تكنولوژي نوين روشنايي معابر بازسازي كند.

وي به مصوبه هيات وزيران درخصوص وصول مطالبات هزينه انرژي برق مصرفي مشتركان و تزريق آن به بودجه استان اشاره كرد و افزود: با وجود بيش از 70ميليارد تومان بدهي هزينه برق مصرفي مشتركان صنعتي، اداري، خانگي و تجاري استان زنجان به شركت، لزوم تهاتر مالي بين اين دو دستگاه خدمات رسان ضروري است.

معصومي شهردار زنجان با قدرداني از حضور مهندس عليزاده، معاونان و مديران توزيع برق؛ اهداف همه دستگاه هاي خدمات رسان را يكسان دانست و افزايش رضايت مندي و رفاه مردم را ماموريت اصلي اين دستگاه ها عنوان كرد.

وي فعاليت هاي موفق شركت توزيع در زمينه خدمت رساني مطلوب به مردم را خوب ارزيابي كرد و گفت: وجود مناظر زيباي شهري بخصوص نورپردازي در هنگام شب بخاطر عملكرد شايسته توزيع برق است.

در ادامه اين ديدار دو طرف بر تعامل نزديك به منظور رفع موانع اجراي برخي پروژه هاي شهري و بهره برداري از تاسيسات شهري دكوراتيو توافق كردند.

کد خبر : 84652
تاریخ : دو شنبه ، ١٨ دی ١٣٩٦ ٠٩:٣٢
تعداد بازديد : ١٦٢٩