برگزاري دوره آموزشي نظام پيشنهادها (مديريت مشاركتي) در شركت برق منطقه اي سمنان

دوره آموزشي نظام پيشنهادها (مديريت مشاركتي) در شركت برق منطقه اي سمنان برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي ببرق سمنان، با حضور تعدادي از كاركنان اين شركت دوره آموزشي نظام پيشنهادها (مديريت مشاركتي) در سالن اجتماعات اين شركت برگزار شد.

مهندس يعسوب قليچ لي دبير نظام پيشنهادهاي شركت برق منطقه اي سمنان و مدرس اين دوره، مديريت مشاركتي را بوجود آوردن فضا و نظامي توسط مديريت كه تمامي افراد يك سازمان در روند تصميم سازي، تصميم گيري و حل مسائل و مشكلات سازمان با مديريت همكاري و مشاركت مي كنند دانست و افزود: نياز انسان به احترام و برابري و اظهار وجود و حمايت و پشتيباني انسان از نظرات و دستاوردهاي خويش، توسعه نيروي انساني در فرآيند مشاركت و اصل امر به معروف و نهي از منكر و.... را مي توان مباني و فلسفه نظري مديريت مشاركتي دانست.

مهندس قليچ لي با تاكيد بر اينكه نظام پيشنهادها را مي توان زمينه ساز شكل گيري فرهنگ نخبه پروري و موثرين روش حل و فصل مسائل سازماني دانست، گفت: وجود فرهنگ مشاركتي، اعتقاد و باور قلبي مديران ارشد و ايجاد جايگاه مناسب براي نظام پيشنهادها در سازمان ها را مي توان زمينه ساز رشد و شكوفايي در اين حوزه دانست.

مدرس دوره همچنين در خصوص ارتباط نظام پيشنهادها با بهره وري – تاريخچه نظام پيشنهاها در ايران و جهان، مفاهيم خلاقيت و نوآوري، معرفي تكنيكهاي خلاقيت از جمله تكنيك SCAMPER و طوفان فكري، مطالبي را ارائه كرد.

همچنين در اين دوره آموزشي دو روزه، ميزان خلاقيت فراگيران توسط پرسشنامه استاندارد مورد سنجش قرار گرفت.

کد خبر : 84651
تاریخ : دو شنبه ، ١٨ دی ١٣٩٦ ٠٨:٥٤
تعداد بازديد : ١٦٩٨