شبكه فرسوده برق شهر مردهك يهسازي و اصلاح شد

شبكه شهر مردهك به طول 12كيلومتر با اعتباري بالغ بر 280 ميليون تومان بهسازي و اصلاح شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان، مجتبي شادجو مدير برق شهرستان عنبرآباد در اين خصوص بيان كرد: شبكه شهر مردهك به طول 12 كيلومتر با اعتباري بالغ بر 280 ميليون تومان تغيير كرد.

وي ابراز داشت: با توجه به مشكلاتي كه در زمينه هاي مختلف وجود داشت براي رسيدن به مقاومت بهتر در مقابل توفان ها، جلوگيري از استفاده هاي غير مجاز، پايداري شبكه و كاهش تلفات و رفع افت ولتاژ برق شهر مردهك اين مهم اتفاق افتاد.

وي ادامه داد: رفع افت ولتاژ شهرك فرهنگيان با يك دستگاه ترانس 100 كاوا رفع افت ولتاژ شهرك شهيد رجايي با نصب يك ترانس 100 كاوا برطرف شد.

شادجو بيان داشت: در طول سير تحول خدمات اداره برق در شهرستان عنبرآباد روستاي كوشكمور نيز به طول هشت كيلومتر با اعتباري بالغ بر 43 ميليون انجام شد.

وي افزود: همه اين هزينه ها از منابع داخلي و درامد اداره برق شهرستان عنبراباد صورت پذيرفته است و از مردم خواهش ميكنم در ادامه اين مسير با پرداخت قبوض برق خود و عدم استفاده از برق غيرمجاز ما را همكاري كنند.

امام جمعه بخش جبالبارز جنوبي نيز در اين زمينه از مديريت پرتلاش شبكه برق شهرستان عنبراباد تقدير كرد و از مردم شهرستان خواست تا كمال همكاري را با مجموعه برق داشته باشند.

رئيس شوراي اسلامي شهر مردهك در اين رابطه بيان داشت: مشكل برق در شهر مردهك بيش از يك دهه هست كه وجود داشته و همه اين مشكلات ناشي از شبكه فرسوده شهر مردهك بود كه با تلاش هاي مديريت برق شهرستان مرتفع گردد و با تمام توان از اين نهاد حمايت خواهيم كرد.

کد خبر : 84647
تاریخ : یکشنبه ، ١٧ دی ١٣٩٦ ١٢:٠٤
تعداد بازديد : ١٦٣٥