سيستم اطلاعات مكاني در حوزه مشتركان استان يزد راه اندازي شد

معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع نيروي برق استان يزد از راه اندازي سيستم اطلاعات مكاني در حوزه مشتركين اين استان خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد، مهندس محمدجواد جليلي از راه اندازي سيستم اطلاعات مكاني در حوزه مشتركان شهرستان يزد و مهريز خبر داد و گفت: با پيش بيني هاي انجام شده بازديد محل افزون بر 8000 مشترك جديد كل استان تا پايان سال توسط سيستم اطلاعات مكاني و حداكثر به مدت 24 ساعت انجام مي شود.

وي با اشاره به برآورد تقاضاي 25 هزار انشعاب جديد در سال آينده، متذكر شد: نيمي از اين مشتركان مربوط به شهرستان يزد بوده و مابقي آن ها به نواحي يزد اختصاص دارند.

جليلي، با ذكر اينكه بازديد محل 600 مشترك شهرستان مهريز به عنوان شهرستان پايلوت در سال گذشته از طريق سيستم اطلاعات مكاني با موفقيت انجام شد، خاطرنشان كرد: پس از مهريز، از آبان ماه سال جاري براي بازديد محل مشتركان جديد محدوده امور برق سه يزد و از آذر ماه در امورهاي برق يك و دو از اين سيستم استفاده مي شود.

وي تعداد مشتركان برق استان يزد را بيش از 632هزار 500 مشترك خواند و اظهار كرد: با تكميل فرآيند برداشت اطلاعات GIS تا پايان سال، شهرستان هاي ابركوه، خاتم، بافق، بهاباد، تفت، اردكان، ميبد و اشكذر، كار بازديد محل از اين طريق انجام خواهد شد.

معاون فروش و خدمات مشتركان شركت توزيع نيروي برق استان يزد، كاهش زمان بازديد از 3 روز به حداكثر يك روز، سهولت در مكان يابي موقعيت مشتركان، افزايش رضايت مندي و كاهش هزينه را از مزيت هاي بازديد محل از طريق GIS بيان كرد.

وي بررسي سيكل هاي مشتركان و صحت سنجي حضورمامور قرائت در محل را از ديگر قابليت هاي GIS در حوزه مشتركان اعلام كرد.

کد خبر : 84366
تاریخ : یکشنبه ، ١٢ آذر ١٣٩٦ ١٢:٤٦
تعداد بازديد : ١٤٠١