با تلاش شبانه روزي

عادي شدن وضعيت شبكه انتقال و فوق توزيع برق در مناطق زلزله زده استان كرمانشاه

در ساعت اوليه وقوع زلزله و با تلاش بي وقفه مهندسين و كارشناسان اين شركت، وضعيت شبكه انتقال و فوق توزيع برق در مناطق زلزله زده استان كرمانشاه در شهرستان هاي سرپل ذهاب و ثلاث باباجاني به حالت عادي گزارش شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي غرب، در ساعت اوليه وقوع زلزله و با تلاش بي وقفه مهندسان و كارشناسان اين شركت، وضعيت شبكه انتقال و فوق توزيع برق در مناطق زلزله زده استان كرمانشاه در شهرستان هاي سرپل ذهاب و ثلاث باباجاني به حالت عادي گزارش شد.

شايان ذكر است ترانس هاي پست 63 كيلوولت سرپل ذهاب از مدار خارج شده و در اثر شدت زلزله، يكي از ترانس هاي آن از جاي خود جابجا و همچنين به باسبار 20 كيلوولت پست نيز صدماتي وارد شد كه در كمترين زمان ممكن و پس از تعويض تجهيزات و انجام تعميرات و عادي شدن شرايط، اين پست به شبكه سراسري وصل شد.

گفتني است با وقوع اين زلزله، به تجهيزات و ساختمان پست 230 كيلوولت سرپل ذهاب خساراتي وارد شده كه باعث خارج شدن ايستگاه فوق از شبكه شده و پس از جدا نمودن تجهيزات آسيب ديده، شرايط بهره برداري از پست به حالت عادي برگشته است.

لازم به يادآوري است به تجهيزات پست 63 كيلوولت ثلاث باباجاني نيز خساراتي وارد شده بود كه در اسرع وقت، مشكل رفع شده و به شبكه سراسري برق وصل شده است.

کد خبر : 84183
تاریخ : دو شنبه ، ٢٢ آبان ١٣٩٦ ١٣:٥٢
تعداد بازديد : ١٥١٦