مديرعامل توانير خبرداد

آخرين وضعيت برقي در مناطق ايراني وقوع زمين لرزه//1

در پي وقوع زمين لرزه در سليمانيه عراق و تداوم آن در مناطق غربي ايران، مديرعامل توانير از وارد عمل شدن اكيپ هاي عملياتي برق خبرداد.


در پي وقوع زمين لرزه در سليمانيه عراق و تسري آن به مناطق غربي ايران، مديرعامل شركت توانير از وارد عمل شدن اكيپ هاي عملياتي برق بلافاصله پس از وقوع زمين لرزه خبرداد.


به گزارش پايگاه خبري توانير؛ مهندس آرش كردي افزود: اكيپ هاي عملياتي بلافاصله پس از وقوع زمين لرزه وارد عمل شده و در حال مانور روي شبكه هاي آسيب ديده براي تامين برق هموطنان هستند و ستاد راهبري هماهنگي نيز در تهران تشكيل شده و در حال ايجاد هماهنگي بيشتر همكاران در استان ها مي باشد.
مهندس كردي با بيان ان كه عمده مشكلات در اطراف سرپل ذهاب و حومه آن گزارش شده است، افزود: در ساير استان هاي مرزي نيز اكيپ ها درحال بررسي و رفع مشكلات و خرابي هاي احتمالي هستند.
مديرعامل توانيرهمچنين با دعوت مردم به حفظ آرامش تاكيد كرد: همكاران صنعت برق تا رفع همه مشكلات شبكه در حال آماده باش خواهند بود
براساس اعلام ستاد مديريت بحران و پدافند غير عامل توانير ، كليه شركتهاي تابعه در استان هاي كرمانشاه ، كردستان ، ايلام و استان هاي معين تا 24ساعت آينده درحالت آماده باش خواهند بود.

گزارش هاي تكميلي در اين خصوص متعاقبا ارسال خواهد شد.
کد خبر : 84174
تاریخ : یکشنبه ، ٢١ آبان ١٣٩٦ ٢٣:٥١
تعداد بازديد : ١٤٩٥