اپليكيش YED BOOK در يزد راه اندازي شد

مدير امور مهندسي و نظارت شركت توزيع نيروي برق استان يزد از راه اندازي اپليكيشن YED BOOK براي دسترسي آسان پيمانكاران به انواع جزييات پروژه و آرايش شبكه خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد، مهندس محمد اعراب شيباني از راه اندازي اپليكيشن YED BOOK براي دسترسي آسان پيمانكاران به انواع جزييات پروژه و آرايش شبكه خبر داد و گفت: اين اپليكيشن براي دسترسي به جزييات اجراي پروژه هاي مهندسي با افزون بر يكصد انيميشن سه بعدي طراحي شده است.

وي افزود: در اپليكيشن YED BOOK امكان رويت بيش از 360 نوع آرايش خط بر اساس استانداردها وجود داشته تا پيمانكاران، طراحان و ناظرين شبكه به راحتي بتوانند در اجراي شبكه ها از آن استفاده كنند.

اعراب شيباني، حذف كاغذ و افزايش سرعت دسترسي به اطلاعات به همراه اجراي دقيق استانداردها در هر پروژه را از مهم ترين مزيت هاي اين اپليكيشن نام برد و خاطرنشان كرد: در گام نخست مجموعه اي از آرايش هاي شبكه فشار متوسط در سه دسته عبوري، ته خط و دد اند كد بندي و دسته بندي شده است.

وي در تشريح جزييات اين اپليكيشن اظهار كرد: پايه هاي قابل استفاده در نسخه الكترونيكي طرح ها، شماره گذاري شده و هر يك داراي كد مشخصه است كه بيانگر نوع آرايش خط است و پيمانكاران با رجوع به اپليكيشن مذكور مي توانند به صورت سه بعدي آن را رويت كنند.

مدير امور مهندسي و نظارت شركت توزيع نيروي برق استان يزد يادآور شد: پيش تر نسخه كاغذي هر كد آرايش به همراه نقشه اجراي طرح به صورت پيوست به پيمانكاران ارائه مي شد اما در حال حاضر به صورت الكترونيكي در اختيار ناظران و پيمانكاران قرار مي گيرد.

کد خبر : 84165
تاریخ : یکشنبه ، ٢١ آبان ١٣٩٦ ١١:٠٨
تعداد بازديد : ١٤٧٥