با همكاري نيروي انتظامي سرقت سيم و تجهيزات شبكه برق اهواز 34 درصد كاهش يافت

با همكاري و تلاش نيروهاي ظفرمند انتظامي سرقت سيم و تجهيزات شبكه برق در سطح كلانشهر اهواز به ميزان 34 درصد كاهش يافته است.

به گززارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق اهواز، با همكاري و تلاش نيروهاي ظفرمند انتظامي سرقت سيم و تجهيزات شبكه برق در سطح كلانشهر اهواز به ميزان 34 درصد كاهش يافته است.

محمد ظاهري عبده وند مديرحراست و امور محرمانه شركت با اشاره به ضرورت جلوگيري از سرقت سيم و تجهيزات شبكه بيان داشت: يكي ازمهمترين دغدغه هاي اين حراست اتخاذ تمهيدات لازم براي كاهش سرقت تجهيزات و بخصوص سيم هاي مسي درسطح شبكه است تا علاوه بركاهش خسارات مادي و معنوي، از خاموشي هاي بدون برنامه و در نتيجه نارضايتي مشتركان جلوگيري شود كه در اين راستا بكارگيري راهكارهاي مختلف در جهت پيشگيري از بروز اين گونه اتفاقات در حوزه هاي مختلف مورد بررسي و پيگيري قرار گرفته است كه در نتيجه شاهد روند كاهشي سرقت درچند سال اخير بوده ايم.

وي در ادامه افزود: تعامل سازنده مجموعه پليس با صنعت برق اهواز طي سالهاي گذشته تاكنون ضامن امنيت و پايداري بيشتر شبكه برق شده كه اين مهم با حضور شبانه روزي اين عزيزان محقق و از ابتداي سال جاري تاكنون با پيگيري هاي انجام شده و برگزاري جلسات متعدد با فرماندهي نيروي انتظامي مركز استان توانستيم به ميزان34 درصد سرقت سيم و تجهيزات شبكه برق را كاهش دهيم.

مدير حراست و امور محرمانه شركت در بخش ديگري از سخنان خود اظهار داشت: يكي ديگر از اقدامات مهمي كه بصورت مستمر در حال پيگيري است شناسايي و بازديد از انبارهاي ضايعاتي به سبب ايجاد اختلال در زنجيره سرقت به شكل جدي در مناطق مختلف شهرستان اهوازاست كه در شش ماهه ابتداي سال جاري بيش از 84 مورد بازديد بوده است كه طي اين مدت تعدادي از سارقان سيم و تجهيزات شبكه برق در سطح كلانشهر اهواز دستگير و تحويل مراجع قضايي شد.

کد خبر : 84158
تاریخ : یکشنبه ، ٢١ آبان ١٣٩٦ ٠٩:٣٦
تعداد بازديد : ١٥٢٣