اجراي طرح توسعه و بهينه سازي 131هزار متر شبكه توزيع برق در استان سمنان

معاون برنامه ريزي و مهندسي شركت توزيع برق استان سمنان اعلام كرد : از آغاز امسال تا كنون 131 هزار متر شبكه فشار متوسط و فشار ضعيف احداث و اصلاح شده است.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع سمنان، معاون برنامه ريزي و مهندسي اين شركت اعلام كرد: از آغاز امسال تا كنون 131هزار متر شبكه فشار متوسط و فشار ضعيف احداث و اصلاح شده است.

مهندس سيدمحمد حسيني نژاد با بيان اينكه طرح هاي مورد نظر به منظور تامين برق مشتركان به انجام رسيده گفت: در همين راستا 75 هزار متر شبكه داير و 56 هزار متر خطوط برق رساني بهسازي شده است.

وي با اشاره به اين كه از شروع سال 96 تا به حال، 101 ايستگاه هوايي توزيع برق نصب شده افزود: طرح بهينه سازي 61 دستگاه پست هاي هوايي و زميني توسط واحدهاي اجرايي اين شركت اجرايي شده است.

مهندس حسيني نژاد با عنوان اين كه عمليات برقراري يك هزار و 363 دستگاه سرچراغ جديد در سامانه روشنايي معابر استان به اجرا درآمده، اضافه كرد: طرح بهسازي دوهزار و 10عدد چراغ روشنايي، از ديگر اقدامات اين شركت در عرصه خدمت رساني است.

وي با ابراز اين كه سه هزار و 820 مشترك جديد جذب اين شركت شده تصريح كرد: هم اينك شمار مشتركان برق در استان سمنان بالغ بر 363 هزار مشترك است.

وي خاطرنشان كرد: براي بهره برداري از طرح هاي ذكر شده، مبلغ 73ميليارد و 139 ميليون ريال سرمايه گذاري شده است.

کد خبر : 84156
تاریخ : شنبه ، ٢٠ آبان ١٣٩٦ ١٨:٥٨
تعداد بازديد : ١٣٠٩