با حضور مهندس كردي انجام شد//

افتتاح نخستين مركز اجرائيات و جمع آوري برق هاي غيرمجاز كشور

نخستين مركز اجرائيات و جمع آوري برق هاي غيرمجاز كشور ساعتي پيش با حضور مديرعامل توانير در شيراز به بهره برداري رسيد.

نخستين مركز اجرائيات و جمع آوري برق هاي غيرمجاز كشور ساعتي پيش با حضور مديرعامل توانير در شيراز به بهره برداري رسيد.
به گزارش پايگاه خبري توانير؛ مهندس آرش كردي مديرعامل توانير امروز به همراه هياتي از معاونان و مديران اين شركت به استان فارس سفر كرده است.

براين اساس مهندس كردي صبح امروز (چهارشنبه 17 آبان ماه) نخستين مركز اجرائيات و جمع آوري برق هاي غيرمجاز كشور را كه توسط شركت توزيع نيروي برق شيراز راه اندازي شده است، افتتاح كرد.
برپايه اين گزارش، اين بخش تازه تاسيس در توزيع برق شيراز، به صورت تخصصي و متمركز اقدام بررسي، شناسايي، تشكيل پرونده و پيگيري جهت جمع آوري و اجراي موارد مربوط به انشعاب هاي غيرمجاز را برعهده دارد.

براين اساس، پيش از اين امورهاي برق به صورت جداگانه به شناسايي و جمع آوري انشعاب هاي غيرمجاز برق را برعهده داشتند كه با تاسيس اين مركز، براي اولين در كشور، يك واحد به صورت تخصصي اقدام به اين كار خواهد كرد.
خاطرنشان مي سازد كه در اين مراسم مهندس زراعت پيشه، مديرعامل توزيع برق شيراز در اين مراسم به ارائه گزارشي از روند كاهش تلفات در مناطق تحت پوشش اين شركت پرداخت.
به گفته زراعت پيشه، تلفات در مناطق تحت پوشش اين شركت هم اكنون به 9 درصد كاهش يافته است كه مهمترين عامل در رسيدن به اين موفقيت، رسيدگي به موضوع برق هاي غيرمجاز است.

کد خبر : 84126
تاریخ : چهار شنبه، ١٧ آبان ١٣٩٦ ١٠:٥٥
تعداد بازديد : ١٧٠١