معاون فني مديركل دفتر فني و پشتيباني توزيع شركت توانير تاكيد كرد

برگزاري نشست هاي هم انديشي بهره برداري شركت هاي توزيع برق در سطح كشوري

معاون فني مديركل دفتر فني و پشتيباني توزيع شركت توانير برلزوم برگزاري نشست هاي هم انديشي بهره برداري شركت هاي توزيع نيروي برق در سطح كشوري تاكيد كرد.

به گزارش پايگاه خبري توانير، مجيد برنگي در آيين اختتاميه ششمين نشست هم انديشي بهره برداري شركت هاي توزيع نيروي برق غرب و شمالغرب كه در اروميه برگزار شد، اظهار داشت: نشست هاي هم انديشي بهره برداري شركت هاي توزيع نيروي برق اگر در قالب ملي برگزار شود زمينه اي را فراهم خواهد آورد تا تمام استان ها از تجربيات هم بهره مند شوند.
وي با بيان اينكه برگزاري چنين نشست هاي هم انديشي، براي تبادل تجربيات فراهم آورده است، تصريح كرد: لازم است زمينه حضور تمام شركت هاي توزيع نيروي برق كشور در چنين نشست هاي هم انديشي فراهم شود.
معاون فني مديركل دفتر فني و پشتيباني توزيع شركت توانير گفت: با توجه به اهداف تعيين شده كارگروه مميزي يكپارچه صنعت برق در حوزه سازمان جهت اجراي مميزي و ارزيابي در صنعت برق تشكيل شده است و در اين خصوص تمام تلاش خود را به كار خواهيم گرفت.
دبير اجرايي ششمين نشست هم انديشي بهره برداري شركت هاي توزيع نيروي برق غرب و شمالغرب كشور نيز با بيان اينكه 128 پيشنهاد برگزاري كارگاه براي اين همايش از استانهاي مذكور ارسال شده بود افزود: از بين اين 15 عنوان كارگاهي براي برگزاري به صورت شفاهي انتخاب و 15 عنوان نيز به صورت پوستر ارائه شد.
نجات الله علي نژاد افزود: از بين مقاله هاي ارائه شده سه شركت توزيع نيروي برق كرمانشاه، دانشگاه اروميه و توزيع برق آذربايجان غربي به ترتيب به عنوان استانها وارائه دهندگان مقالات برتر انتخاب و معرفي شدند.
وي با اشاره به برگزاري نمايشگاه جنبي دستاوردهاي برتر بهره وري توزيع با حضور 37 شركت از كشور گفت: در اين نمايشگاه كه به مدت سه روز داير شد سه شركت بخش خصوصي و دولتي به عنوان غرفه هاي برتر انتخاب و معرفي شدند.

کد خبر : 83847
تاریخ : پنج شنبه ، ٢٠ مهر ١٣٩٦ ١٣:٤٧