مديرعامل يك شركت دانش بنيان خبرداد

توليد نرم افزار بومي قرائت كنتور از راه دور و حذف قبض كاغذي

مديرعامل يك شركت دانش بنيان از موفقيت در طراحي نرم افزاري بومي براي قرائت از راه دور كنتور برق و حذق قبوض كاغذي خبرداد .
به گزارش پايگاه خبري توانير؛ محمد حسين قميان در نمايشگاه دستاوردهاي برتر بهره برداري توزيع با رويكرد مشاركت فعال شركتهاي توزيع، توليد و فعال شركت برق و دانش بنيان كه در كنار ششمين نشست هم انديشي بهره برداري شركت هاي توزيع نيروي برق غرب و شمالغرب كشور در حال برگزاري است، اظهار داشت: شركت مشاورين انفورماتيك نيرو كه به نام مانير نيز شناخته شده است در راستاي توليد نرم افزار و ارائه خدمات مشاوره و سخت افزار در زمينه آي تي را عهده دار است.
وي با اشاره به توليدات اين شركت، تصريح كرد: سامانه وصول مطالبات، سيستم قرائت كنتور و چاپ قبض در محل، سامانه نصب انشعاب، سامانه ارائه خدمات غيرحضوري، سامانه بازديد از محل، سامانه داشبورد همراه مديران، سامانه نصب انشعاب، سيستم قرائت كنتور و چاپ قبض در محل، سامانه وصول مطالبات از جمله نرم افزارهاي توليدي اين شركت هستند كه براي شركتهاي توزيع برق در زمينه خدمات مشتركين برق ارائه شده اند.
مديرعامل شركت مشاورين انفورماتيك نيرو با اشاره به توليدات اين شركت، افزود: توليدات اين شركت به 10 شركت توزيع نيروي برق به فروش مي رسد.
قميان به مزيت برخي طرح ها اشاره كرد و گفت: سامانه بازديد از محل نصب انشعاب، حذف فرم كاغذي و آنلاين شده عمليات بر روي اپيليكيشن اندرويد بر روي موبايل و تبلت قابل پياده سازي است.
وي با اشاره به سال تاسيس اين شركت، تصريح كرد: اين شركت در سال 71 تاسيس شده و سال 86 نيز به شكل خصوصي كار خود را ادامه داده است.

کد خبر : 83842
تاریخ : پنج شنبه ، ٢٠ مهر ١٣٩٦ ٠٩:٣٩