توسط كارشناسان دفترIT شركت برق منطقه اي فارس

سامانه كنترل و مديريت اينترنت مهمانسرا ها راه اندازي شد .

با توجه به افزايش ضريب نفوذ خدمات مبتني بر فناوري اطلاعات در سازمان ها همچنين ضرورت دسترسي سريع كاركنان به اطلاعات مورد نياز در حين ماموريت اداري، دفتر فاوا اقدام به راه اندازي سامانه اينترنت ميزبان در محل مهمانسراي تهران كرد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي فارس، مهندس محمدرضا گلساز شيرازي مدير دفتر فناوري ارتباطات و مديريت اطلاعات اين شركت به اهداف راه اندازي سامانه مزبور اشاره كرد و گفت: باهدف توسعه مكاني ارايه خدمات مكانيزه به همكاران برق فارس و ضرورت دسترسي سريع به اطلاعات اداري، دفتر فاوا اقدام به راه اندازي سامانه اينترنت ميزبان در محل مهمانسراي تهران كرد.

وي در ادامه افزود: پرسنل شركت جهت تبادل اطلاعات و انجام وظايف اداري علاوه بر امكان اتصال هدفمند و كنترل شده در فضاي اينترنت، نياز مند هستند كه به سرويس هاي اداري از جمله: پورتال، اتوماسيون اداري، سامانه نظام پيشنهادات، دسترسي داشته باشند.

بر اساس گزارش ارسالي ارائه راهكارهاي دسترسي به اين سرويس ها از ساير اماكن خارج از سازمان از جمله خدمات ارزش افزوده دفتر فاوا به شمار مي رود لذا در اين ميان مراكزي مانند مهمانسراها كه بيشتر مورد استفاده كاربران اينگونه سرويس ها هستند در اولويت بالاتري قرار خواهند گرفت.

شايان ذكر است كه اين سامانه توسط گروه زير ساخت امنيت و شبكه دفتر فاوا، طراحي و به بهره برداري رسيده است.

شايان ذكر است كه اين سامانه امكان مديريت از راه دور اتصال به شبكه اينترنت را مهيا كرده و خدمات خود را به صورت HOTSPOT و به همراه احراز هويت آنلاين، بر اساس تكنولوژيCloud ارايه مي كند.

کد خبر : 83831
تاریخ : چهار شنبه، ١٩ مهر ١٣٩٦ ٠٨:٥٥