شبكه روشنائي جاده كندرو ساحلي و پل سوم تا هفتم كيانپارس بهينه سازي شد

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع اهواز، شبكه روشنايي معابرجاده ساحلي حدفاصل پل سوم تا هفتم و همچنين روشنايي جاده كندرو ساحلي از خيابان 17 شرقي تا پهلوان جهت زيبايي مبلمان شهري و افزايش امنيت شهروندان بهبود يافت.

مهندس حجت توكلي دراين باره اظهار داشت: جاده ساحلي از گذرگاههاي پرتردد شهراهواز است كه بدليل وجود پاركها و فضاي سبز زياد، هرشب پذيراي جمعيت زيادي از شهروندان محترم است كه وجودروشنايي مناسب بدون ايجاد آلودگي نوري دراين مسيربشدت احساس مي شود.لذا بكارگيري تجهيزات روشنايي استاندارد و به روز و در عين حال داراي طراحي زيبا و مناسب در تحقق اين هدف كمك شاياني مي كند.

وي درادامه بيان داشت: با تلاش همكاران اين اموربا نصب تعداد54 اصله پايه روشنايي و 2425متركابل خود نگهدار و 62 كله چراغ روشنايي حد فاصل پل سوم تا پل هفتم و همچنين نصب 1545متر كابل خود نگهدار و 100دستگاه كله چراغ 150 وات سديمي از خيابان 17شرقي تا پهلوان نسبت به تامين روشنائي اين نقاط اقدام شد.

توكلي در پايان گفت: اعتباراختصاص يافته به اين پروژه ها 2 ميليارد و هفتصد و چهل و چهار ميليون و دويست و نود و شش هزار ريال است كه تامين و بابهره برداري از آن تقديم مردم شريف اهواز شد.

کد خبر : 83781
تاریخ : شنبه ، ١٥ مهر ١٣٩٦ ١٣:٢٨