شبكه روشنائي جاده كندرو ساحلي و پل سوم تا هفتم كيانپارس بهينه سازي شد

شبكه روشنائي جاده كندرو ساحلي وپل سوم تا هفتم كيانپارس بهينه سازي شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع اهواز، شبكه روشنايي معابرجاده ساحلي حدفاصل پل سوم تا هفتم و همچنين روشنايي جاده كندرو ساحلي از خيابان 17 شرقي تا پهلوان جهت زيبايي مبلمان شهري و افزايش امنيت شهروندان بهبود يافت.

مهندس حجت توكلي دراين باره اظهار داشت: جاده ساحلي از گذرگاههاي پرتردد شهراهواز است كه بدليل وجود پاركها و فضاي سبز زياد، هرشب پذيراي جمعيت زيادي از شهروندان محترم است كه وجودروشنايي مناسب بدون ايجاد آلودگي نوري دراين مسيربشدت احساس مي شود.لذا بكارگيري تجهيزات روشنايي استاندارد و به روز و در عين حال داراي طراحي زيبا و مناسب در تحقق اين هدف كمك شاياني مي كند.

وي درادامه بيان داشت: با تلاش همكاران اين اموربا نصب تعداد54 اصله پايه روشنايي و 2425متركابل خود نگهدار و 62 كله چراغ روشنايي حد فاصل پل سوم تا پل هفتم و همچنين نصب 1545متر كابل خود نگهدار و 100دستگاه كله چراغ 150 وات سديمي از خيابان 17شرقي تا پهلوان نسبت به تامين روشنائي اين نقاط اقدام شد.

توكلي در پايان گفت: اعتباراختصاص يافته به اين پروژه ها 2 ميليارد و هفتصد و چهل و چهار ميليون و دويست و نود و شش هزار ريال است كه تامين و بابهره برداري از آن تقديم مردم شريف اهواز شد.

کد خبر : 83781
تاریخ : شنبه ، ١٥ مهر ١٣٩٦ ١٣:٢٨