سامانه استعلام بازرگاني در شركت توزيع نيروي برق استان يزد راه اندازي شد

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان يزد از راه اندازي سامانه استعلام بازرگاني براي ايجاد عدالت و رقابت سالم بين پيمانكاران يزدي خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد، مهندس محمدرضا صحتي در نشست فصلي با پيمانكاران از راه اندازي سامانه استعلام بازرگاني خبر داد و گفت: پيمانكاران با ثبت نام در اين سامانه از جزييات استعلام هاي برگزار شده در امور بازرگاني مطلع شده و اين امر به ايجاد عدالت و رقابت سالم بين پيمانكاران كمك شاياني را خواهد كرد.

وي بار ديگر بر الزام داشتن گواهينامه صلاحيت ايمني در مناقصه ها و استعلام ها تاكيد داشت و اظهار كرد: ليست تجهيزات مورد تاييد شركت توزيع نيروي برق؛ ملاك تحويل و تحول است و بهره برداري بر اساس آن عمل كرده و به هيچ عنوان سليقه اي عمل نمي شود.

مهندس صحتي اظهار كرد: حضور بهره برداران در تحويل و تحول پروژه ها الزامي بوده و پيمانكار موظف به رفع معايب اعلام شده هستند.

وي از پيشنهاد تشويق و ارائه تسهيلات و امتياز به پيمانكاران برتر استقبال كرد و اين اقدام را گامي مهم در ارتقاء و بهبودي عملكرد پيمانكاران برشمرد.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان يزد تاكيد داشت: پيمانكاران متناسب با نوع پروژه، زمان اجرا را مديريت كنند تا ترديد جرثقيل و تريلي در زمان مناسب و كم ترافيك انجام شود.

مهندس آرش نواب، معاون برنامه ريزي و مهندس محمد اعراب شيباني، مدير امورمهندسي هر كدام به صورت جداگانه مطالبي در خصوص استانداردهاي لازم در پروژه ها، رعايت ايمني فردي و گروهي، ممنوعيت استفاده از آرم شركت توزيع در لوگوي شركت هاي پيمانكاري، به كارگيري يراق فلزي داراي مشخصه حك شده و توجه به تاييديه پايه هاي بتوني، قبل از خروج از كارگاه هاي تير سازي به پيمانكاران بيان كردند.

کد خبر : 83762
تاریخ : سه شنبه ، ١١ مهر ١٣٩٦ ١٠:٥٦
تعداد بازديد : ٢٠١٤
فرستنده خبر : حسن غفوريان