پروژه توسعه و احداث شبكه برق بخش عنافچه از توابع شهرستان باوي

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق اهواز، پروژه احداث شبكه برق فشار متوسط مناطقي از بخش عنافچه از توابع شهرستان باوي با اعتباري بالغ بر 1ميليارد و پانصد ميليون ريال اجرا و مورد بهره برداري قرارگرفت.

مهندس بهزادشافعي زاده مديرامور برق شهرستان باوي دراين خصوص اظهار داشت: تامين برق مطمئن و پايدار و افزايش خدمت رساني به روستاها بعنوان قطب اقتصادي و مولد جامعه جزء اصلي ترين اهداف و برنامه هاي اين شركت است كه با برنامه ريزي هاي انجام شده درتلاش هستيم نسبت به توسعه و احداث شبكه برق دربخش هاي مختلف اين شهرستان اقدامات اساسي انجام دهيم.

وي درادامه بيان داشت: شبكه فشارمتوسط برق در قسمتهائي از غرب رودخانه كارون از روستاي بيت علي تا عباسيه غزي ازتوابع بخش عنافچه شهرستان باوي به طول 2800متر و با نصب 80 اصله پايه بتني توسعه و احداث شد.

مدير امور برق شهرستان باوي خاطرنشان كرد: اين عمليات در راستاي تحقق برنامه هاي تكريم ارباب رجوع و با هدف جلب رضايت مردم در فصل تابستان صورت گرفت.

شافعي زاده در پايان گفت: اين پروژه با اعتباري بالغ بر1 ميليارد و پانصد و شصت ميليون ريال و از محل منابع عمراني تامين و مورد بهره برداري قرار گرفت.

کد خبر : 83596
تاریخ : دو شنبه ، ٢٠ شهریور ١٣٩٦ ١٣:٥٧