تلاش هاي بازنشستگان در توسعه صنعت برق ستودني است

به گزارش پايگاه خبري توانير، حميدرضا شيرازي در مراسم تجليل از بازنشستگان و كارمندان نمونه وخانواده شهدا و ايثارگران شركت توزيع نيروي برق استان مركزي بااشاره به آيات قرآن و روايات معصومين در خصوص احترام به پيشكسوتان ،خدمت به قشر بازنشسته و خانواده معظم شهدا را وظيفه مسئولان دانست.

وي خاطرنشان كرد: صنعت برق با نيروهاي متخصص،متعهد ، مسوول ،خلاق و نوآوربه اعتلا رسيده است.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان مركزي هم در اين مراسم گفت: بازنشستگان گنجينه هاي تجارب و چراغ مسير حركت ما در سال هاي پيش رو هستند.

مهندس محمد اله داد افزود: بايد سرمايه ارزشمند بازنشستگان كه همان تجارب كاري آنان است به عنوان الگو و درسي براي شاغلان باشد.

وي با بيان ويژگي هاي كارمندان زحمت كش و پرتلاش ،رشد و نمو هرسازمان را در گرو همدلي وپويايي منابع انساني آن سازمان دانست.

مهندس اله داد بابيان اينكه ايثارگران و جانبازان با جانفشاني و رشادت هاي خود، آرامش و امنيت را براي كشور عزيزمان به ارمغان آورده اند،افزود:خانواده هاي شهدا با تقديم عزيزان خويش در راه احياي اسلام و قرآن عزت آفريدند .

در پايان اين مراسم از بازنشستگان ،كاركنان نمونه و خانواده معظم شهدا و ايثارگران اين شركت با اهداي لوح و هداياي تقدير به عمل آمد.

کد خبر : 83587
تاریخ : یکشنبه ، ١٩ شهریور ١٣٩٦ ٠٩:٠٠