ضرورت استفاده از نوآوري هاي روز جهان دراجراي طرح هاي خدمت رساني به مشتركين

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ، در اين بازديد كه با حضور معاونان ستاد راهبردي و مديران دفاتر مستقل شركت برگزار شد؛ مهندس حسين صبوري ضمن تقدير از مشاركت و تلاش معاونت هماهنگي و نظارت شمالغرب و مديران مناطق مربوطه در راستاي تامين برق پايدار مراسم تحليف دوازدهمين دوره رياست جمهوري و همچنين خدمت رساني به مردم تهران در ايام پيك بار اظهار داشت: همراهي و همسويي مردم هوشمند تهران در مشاركت با برنامه ها و طرح هاي شركت ارزشمند و قابل تقدير است و تلاش ما بر اين است كه در خدمت رساني به شهروندان با نيت عبادي انجام وظيفه كنيم.

وي با تاكيد مجدد بر ضرورت تسريع در اجراي طرح هاي تأمين برق متقاضيان؛ خواستار تعيين تكليف و كاهش مدت زمان واگذاري انشعاب برق به مشتركان شد.

مديرعامل شركت همچنين افزود: رعايت استانداردها و قوانين در اجراي طرح هاي جاري و سرمايه اي با توجه به منابع موجود، توانمند سازي پيمانكاران، استاندارد سازي شبكه برقرساني و بهينه سازي تجهيزات و همچنين مديريت هزينه ها با استفاده از منابع و امكانات موجود از جمله مواردي است كه ما را در تحقق اهداف شركت ياري مي رساند.

وي همچنين اظهار داشت: توجه ويژه به بحث آموزش ايمني در سطح نيروهاي عملياتي و فني، بازنگري در فرآيند ها و دستورالعمل هاي موجود به منظور ارائه خدمات مناسب به مشتركان و همچنين نظارت مديريتي بر تمامي فعاليت هاي نيرورساني از جمله موارد اولويت دار است.

ايشان ضمن تاكيد براجراي طرح ها بر اساس اولويت و انجام هزينه ها بر مبناي بودجه و برنامه محور بودن؛ تصريح كرد: انجام فعاليت هاي شركت بايد بر اساس تخصيص بودجه باشد و در اين زمينه معاونت هاي ذيربط كنترل هاي لازم را در اين زمينه انجام دهند.

بر اساس اين گزارش در اين نشست همچنين بر رعايت نظم و انضباط اداري، توجه به سلسله مراتب اداري، رعايت اخلاق مداري در برخورد با همكاران، مراجعان و مشتركين و افزايش حساسيت نسبت به شاخص هاي كمي و كيفي شركت در ارزيابي ها و همچنين استفاده از نقاط بهبود در راستاي تقويت نقاط قوت تاكيد شد.

مهندس صبوري در ادامه با اشاره بر اصلاح و بازنگري ساختار سازماني با هدف انتقال وظايف اجرايي ونظارتي به معاونت هاي هماهنگي و نظارت؛ خواستار برنامه ريزي نيروي انساني بويژه در بخش بهره برداري و همچنين مديريت و تأمين تجهيزات و امكانات مورد نياز شد.

وي همچنين رعايت سلسله مراتب اداري درارتباطات سازماني را ضروري خواند و گفت: بايد از موازي كاري ، روز مرگي پرهيز و از پتانسيل هاي خوب شركت استفاده و بهره گيري شود.

وي ارائه اطلاعات صحيح به عنوان مبناي تصميم گيري وسلامت اداري را پايه و اساس تحقق برنامه ها و اهداف شركت عنوان كرد. و متذكر شد: لازم است از اقدامات جزيره اي پرهيز ودر راستاي استراتژي شركت حركت كرد.

وي در اين زمينه تلاش براي اجراي كار در مناطق 22 گانه و پاسخگويي ستاد راهبردي به مشكلات مناطق و ضرورت انسجام، هماهنگي و تعامل حوزه هاي صف و ستاد را در انجام امور ضروري خواند.

مهندس حسين صبوري در ادامه ضمن تاكيد بر لزوم برنامه ريزي منسجم به منظور اجراي برنامه هاي گذر از پيك تابستان اظهار داشت: تامين برق مستمر و پايدار، تمركز بر كاهش تلفات، شناخت عوامل موثر برخاموشي ها واستفاده حداكثري از ظرفيت هاي موجود با توجه به محدوديت منابع، حفاظت از تجهيزات سرمايه اي شركت از جمله عواملي هستند كه بايد از سوي مناطق مورد توجه قرارگيرند.

مديرعامل شركت توزيع برق تهران در ادامه با اشاره به اجراي برنامه هاي عملياتي گذر از تابستان گفت: دراين خصوص اجراي برنامه جامع عملياتي در راستاي بهينه سازي وافزايش قابليت اطمينان شبكه كه حاصل تجزيه وتحليل حوادث و بازديدهاي دوره اي است يكي از اولويت هاي مهم شركت درخصوص نگهداري شبكه است.

وي با اشاره به افزايش مجدد دما كه شرايط ويژه اي را ايجاد كرده است، اظهار داشت: تمامي تلاش ما استفاده از كليه ظرفيت ها و امكانات موجود به منظور تامين برق پايداراست.

گفتني است در حاشيه اين بازديد ضمن ارائه گزارش كاملي از اقدامات حوزه معاونت هماهنگي و نظارت شمالغرب، فعاليت ها و اقدامات شاخص اين معاونت در بخش هاي مختلف مورد بررسي قرار گرفت.

کد خبر : 83269
تاریخ : شنبه ، ٢١ مرداد ١٣٩٦ ٠٠:٠٠