چهارميليارد و چهارصد ميليون ريال صرف پايداري انرژي برق تحويلي شهرستان الشتر در لرستان

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان لرستان، مهندس فريدون خودنيا مديرعامل شركت با بررسي و بازديد از وضعيت شبكه هاي برق شهرستان الشتر برنامه ريزي هاي مطالعاتي و كارشناسانه جهت تقويت آنها و تحويل انرژي پايدار و مطمئن و جلوگيري از نوسانات و رفع ضعف ولتاژ مناطقي از آن حوزه مبادرت به تهيه و تدارك تجهيزات موردنياز شبكه هاي فوق كرد.

مديرعامل برق لرستان گفت: پارامترهاي فراواني براي جلب حداكثري رضايت مشتركان در نظر گرفتيم كه تامين برق پايدار و افزايش ضريب اطمينان شبكه ها و خدمات پس از فروش از جمله آنهاست.

مهندس فريدون خودنيا با بيان اين مطلب كه وظيفه ما خدمت رساني به همه ي اقشار جامعه است، اظهار داشت: اولويت اول ما در استان رفع محروميت زدايي (در حوزه برق) در مناطق صعب العبور بود كه در سال گذشته با برقدار كردن 82 روستاي محروم و بدون جاده دسترسي، اين مهم با حمايت هاي استاندار محترم و اداره كل راه شهرسازي عملياتي شد.

وي با اشاره به اينكه برق زيرساخت حياتي براي اميد به زندگي در روستاهاست و مابقي سازمان هاي خدمات رسان را در مقابل كار انجام شده جهت ادامه ديگر خدمات قرار ميدهد بيان داشت: شركت توزيع همواره با قبول سخت ترين شرايط گام اول توسعه را در اين گونه مناطق برداشته و اعتقاد داريم كه خواستن توانستن است و در عمل هم اين مدعا را ثابت كرده ايم.

مديرعامل برق لرستان افزود: با توجه به اقليم جغرافيايي و صعب العبوربودن استان لرستان تعمير و نگهداري خطوط شبكه هاي برق كار بسيار سخت و طاقت فرسايي است كه خوشبختانه با تلاش شبانه روزي نيروهاي اجرايي كمترين خاموشي ها را در سطح منطقه داريم.

در ادامه مهندس مرادجان سپهوند مديريت توزيع برق شهرستان الشتر ابراز داشت: با حمايت هاي بي شائبه مهندس خودنيا مديرعامل برق استان طي 5 ماه گذشته سال 96 تعداد 6 دستگاه سكسيونر قابل قطع زيربار جهت افزايش سرعت عمل در مانورها و كاهش انرژي توزيع نشده و همچنين كاهش خاموشيها بر روي خطوط 20 كيلوولت نصب شد كه براي خريداري اين تعداد با عمليات نصب و رينگ كردن آنها مبلغ 120 ميليون تومان هزينه شد.

مهندس سپهوند گفت: به منظور كاهش خاموشيها و متعادل كردن ولتاژ تحويلي به مشتركان در نقاط مختلف شهر و روستا طي اين مدت 15 دستگاه پست برق با ترانس كاهنده جمعا به مبلغ 200 ميليون تومان خريداري و نصب شده است.

مدير توزيع برق شهرستان الشتر اظهار داشت: براي افزايش اطمينان شبكه ها سه كيلومتر شبكه فشار متوسط با هزينه بالغ بر 120 ميليون تومان احداث شد كه با اجراي اين عمليات تعداد 200 خانوار از داشتن برقي مطمئن و بدون دغدغه برخوردار شدند.

کد خبر : 83234
تاریخ : سه شنبه ، ١٧ مرداد ١٣٩٦ ٠٩:٣٩