رونمايي از پرتال جديد شركت برق منطقه اي يزد

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق يزد، سيدمحمدحسين غياثي مدير دفتر فناوري اطلاعات برق منطقه اي يزد در مصاحبه با دفتر روابط عمومي با اعلام اين خبر افزود: اين پرتال جديد كه با الگو ارائه شده از طرف شركت مادر تخصصي توانير مطابقت دارد، از لحاظ طراحي كاملا اختصاصي است و سهولت دسترسي به امكانات سايت از مزيت هاي ويژه آن است.

وي ارائه خدمات بيشتر و سريع تر به مشتركان و ذينفعان و تعامل دوسويه با آنان را از اهداف اساسي اين پرتال دانست و گفت: امكان ارائه خدمات الكترونيكي از طريق وب سرويس و تبديل درخواست ها به سند در سيستم مكاتبات اداري همراه باقابليت توليد كد رهگيري و پيگيري از طريق آن در اين پرتال جديد ايجادشده است.

مهندس غياثي با بيان اين كه نمايش صحيح در انواع تبلت و گوشي هاي موبايل از قابليت هاي پرتال جديد شركت برق منطقه اي يزد است، تاكيد كرد: امنيت اين پرتال نيز با به روزرساني خودكار وصله هاي امنيتي و امن سازي ارتباط كاربران از طريق پروتكل SSL ارتقا يافته است.

وي خواندن خبرها از سايت خبري با RSS، نمايش آب وهوا از طريق سرويس آب وهواي پارسي جو، نمايش مناسبت ها، جستجوي حرفه اي را از ديگر امكانات پرتال شركت برق منطقه اي يزد برشمرد.

مدير دفتر فناوري اطلاعات برق منطقه اي يزد با اشاره به اين كه اجراي طراحي اين پرتال توسط كارشناس دفتر فناوري اطلاعات برق منطقه اي يزد انجام شده است، اظهار داشت: اين پرتال داراي زير سايت هاي خبري، مركز پژوهش هاي خورشيدي، سايت مشتركان و متقاضيان و انجمن تبادل اطلاعات است.

شايان ذكر است، اطلاع رساني به روز، كامل و در حداقل زمان براي مخاطبان و استفاده از مشاركت و تعامل همكاران در امر بارگذاري اخبار و اطلاعات، تسهيم دانش و صرفه جويي از اهداف اساسي ايجاد پرتال اطلاع رساني شركت برق منطقه اي يزد است.

کد خبر : 83227
تاریخ : دو شنبه ، ١٦ مرداد ١٣٩٦ ١٤:٥٢