معاون تحقيقات و منابع انساني وزارت نيرو در جمع مديران صنعت آب و برق استان سمنان

خدمت رساني در تامين آب و برق مردم، لطف الهي براي كاركنان وزارت نيرو است

معاون تحقيقات و منابع انساني وزارت نيرو در جمع مديران صنعت آب و برق استان سمنان گفت: خدمت رساني در تامين آب و برق مردم، لطف الهي براي كاركنان وزارت نيرو است.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق منطقه اي سمنان، معاون تحقيقات و منابع انساني وزارت نيرو در جلسه شوراي هماهنگي مديران وزارت نيرو در استان سمنان با اعلام اين مطلب گفت: صنعت آب و برق به عنوان يك مجموعه خدمت رسان بايد در سطح اول خدمت رساني در استان ها باشند.

مهندس علي اكبر مهاجري معاون تحقيقات و منابع انساني وزارت نيرو با اشاره به موفقيت شركتهاي تابعه و وابسته وزارت نيرو در استان سمنان در حوزه شاخص هاي اختصاصي و عمومي و همچنين رتبه اول وزارت نيرو در اين 2شاخص در كشور گفت: خوشبختانه در استان سمنان صنعت آب و برق در حوزه هاي اختصاصي،عمومي و فرهنگي موفقيتهاي خوبي داشته اند.

مهندس مهاجري با اشاره بر اهميت سرمايه انساني در سازمانهاي امروزي، بر تكريم شاغلان و بازنشستگان صنعت آب و برق كشوري تائيد كرد.

در اين نشست حجت الاسلام والمسلمين يزدان پرست مشاور وزير نيرو و مسئول امور فرهنگي و ديني وزارت نيرو با اشاره به اهميت توجه به مسائل فرهنگي، جنگ امروز را جنگ فرهنگي عنوان كرد و گفت: مديران بايد مبارزه با دشمنان را در حوزه هاي فرهنگي و ديني از الويت هاي كاري خود قرار بدهند و ان شاالله بتوانيم همانند جنگ هشت ساله در عرصه هاي فرهنگي نيز بر دشمنان كشورمان سربلند و پيروز شويم.

حجت الاسلام و المسلمين يزدان پرست عملكرد صنعت آب و برق را در بخش فرهنگي و ديني در استان سمنان مثبت دانست و گفت: بر اساس ارزيابي عملكرد انجام شده، صنعت آب و برق استان سمنان در كشور از جايگاه بسيار خوبي برخوردار بوده و حائز رتبه سوم كشور شده است.

مهندس سيدعلي اكبر صباغ رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت برق منطقه اي سمنان و رئيس شوراي هماهنگي مديران وزارت نيرو در استان سمنان نيز در اين نشست ضمن تشكر و قدر داني از معاون وزير نيرو به دليل حضور در استان و توجه به مسائل مطروحه در عرصه هاي مختلف اظهار داشت: تعامل و همكاري مديران شركتهاي تابعه و وابسته وزارت نيرو در استان با هدف خدمت رساني بهتر به مردم، بسيار مناسب و مطلوب است.

وي يكي از تصميمات خوب اين شورا را تشكيل كارگروه مناطق مديران صنعت آب و برق استان در قالب دو منطقه (شرق)، و (مركزي غرب) بيان كرد و گفت: به منظور استفاده بهينه از امكانات و افزايش تعاملات و هماهنگي ها براي خدمت رساني بهتر اين كارگروه تشكيل شده است.

در پايان اين نشست عليرضا امينيان دبير شوراي هماهنگي مديران وزارت نيرو در استان سمنان گزارشي از عملكرد اين شورا بيان كرد و مديران عامل صنعت آب و برق نيز به ارائه گزارشي از عملكرد شركت زير مجموعه خود پرداخته و مسائل و مشكلات موجود را مطرح كردند.

کد خبر : 82976
تاریخ : یکشنبه ، ٢٥ تیر ١٣٩٦ ١١:٠٠