بهره وري، حداكثر استفاده از امكانات موجود سازمان بوده و بايستي با برنامه ريزي صحيح بهره وري را در نتايج كارها شاهد باشيم

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان، مهندس محمود شهبا در مراسم اختتاميه مميزي پروژه نظام آراستگي محيط كار با تقدير از تيم همراهان بهره وري و معاونت منابع انساني گفت: ايده نو و جالب پروژه نظام آراستگي كه در شركت اجرا شده است، بايستي نهادينه و با فرهنگ سازي در همه كارهاي روزانه ما حتي در منزل بتواند پياده سازي شود.

وي با اشاره به اهميت مديريت زمان در يك سازمان گفت: با تفكيك فعاليت هاي مهم و غيرضروري از ساير فعاليت ها و برنامه ريزي دقيق و انجام پيوسته امور مي توانيم در راستاي افزايش بهره وري شركت گام برداريم.

وي افزود: بايد به امور سازمان نگاه بلندمدت داشت و از انجام كارهاي بيهوده پرهيز كرد.

وي با بيان اينكه گروه هاي كاري نظير همكاران اتفاقات، لوازم اندازه گيري به عنوان نماينده شركت در زمان مراجعه به درب منازل مشتركان به عنوان پيام آوران صنعت برق معرفي مي شود شايسته است كه با رعايت نظم و انظباط اداري و آراستگي شخصي، نماد نظم اداري حاكم در سيستم مديريتي اين سازمان باشند.

مديرعامل شركت توزيع نيروي توزيع برق شمال استان كرمان در ادامه گفت: اگر ساختماني نوساز و مدرن نيز با تمام امكانات و تجهيزات در اختيار ما قرار داده شود اما به دليل عدم نهادينه شدن فرهنگ نظم و آراستگي در ذهن خويش هيچ گاه نخواهيم توانست درآن نظم و انظباط را شاهد باشيم.

مهندس شهبا يادآور شد: پايه ريزي اين ايده نو در شركت صورت گرفته و كارهاي مناسبي هم در اين راستا انجام گرفته است اما بايستي سعي و تلاش همگاني مستمر و پيوسته باشد تا جايي كه به الگو در نظام اداري تبديل شود.

گفتني است در اين مراسم سعيد افضلي نژاد؛ مدير دفتر توسعه مديريت و تحول اداري در گزارش خود نتايج و دستاورد مميزي پروژه نظام آراستگي را ارائه كرد.

کد خبر : 82966
تاریخ : شنبه ، ٢٤ تیر ١٣٩٦ ١٤:٠٥