روزانه 720 مورد تماس تلفني با مركز فوريت هاي توزيع برق شهرستان كرمان انجام مي شود

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان، مهندس حسين عليزاده مدير امور ديسپاچينگ و فوريت هاي برق در اين رابطه افزود: با توجه به اينكه مركز فوريت هاي برق شهرستان كرمان تعداد340000 مشترك را در شهرهاي كرمان، ماهان، گلباف، راين، شهداد، باغين، چترود تحت پوشش قرار مي دهد و اين ميزان حدود 60درصد از كل مشتركان حوزه عملياتي را شامل مي شود.

وي با بيان اين مطلب كه مركز 121 به صورت شبانه روزي پاسخگوي نياز مشتركان برق است، گفت: مشتركاني كه از طريق سامانه تلفني 121 با فوريت هاي برق در طول يك روز تماس مي گيرند به غيراز موارد قطع برق درخواست ها وموارد مطرح شده توسط مردم را از جمله روشنايي معابر و خريد انشعاب را به بخش هاي مختلف ارجاع داده مي شود.

وي اضافه كرد: با توجه به اينكه كاهش مراجعات مردمي و ارائه خدمات با كيفيت بهتر يكي از اهداف شركت است لذا به همين منظور سعي شده است تا پس ار تماس و اعلام مشترك مبني برقطع برق، دراسرع وقت و كمترين زمان ممكن نسبت به رفع عيب و برقراري مجدد برق توسط همكاران در واحد هاي اتفاقات وعمليات اقدام شود.

وي از مشتركان خواست در صورت قطع برق و يا ايجاد خاموشي از مراجعه حضوري به مركز فوريت هاي برق خودداري و از طريق تماس با سامانه تلفني 121 از علت خاموشي و يا قطع برق و زمان برقراري مجدد اطلاع حاصل كنند.

عليزاده با بيان اينكه اطلاع رساني و تبليغات نقش بسيار مناسبي در كاهش تماس ها يا مراجعات مردمي خواهد داشت از رسانه ها وخبرگزاري ها خواست تابا اطلاع رساني اخبار و اطلاعيه هاي صنعت برق استان كرمان ياري گر شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان باشند.

مديرامور ديسپاچينگ و فوريت هاي برق تصريح كرد: با توجه به افزايش بي سابقه دما و گرم شدن هوا، افزايش مصرف برق ،مشتركان بايستي با رعايت زمان پيك بار از ساعت (11تا 16) و از ساعت (20تا 23) و مديريت صحيح انرژي برق اين نعمت روشنايي را به ساير هموطنان هديه كنند.

کد خبر : 82964
تاریخ : شنبه ، ٢٤ تیر ١٣٩٦ ١٣:٥٨