تشريح اقدامات حوزه برآورد بار و انرژي و كاهش پيك در استان يزد

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد، مهندس محمدمهدي ميرجليلي در تشريح اقدامات برنامه ريزي فني، برآورد بار و انرژي و كاهش پيك بيان داشت: بانك اطلاعاتي مشتركان و متقاضيان بالاي 250 كيلوات و درج اطلاعات دهستان در بسته جامع خدمات مشتركان در حال تكميل شدن است.

وي افزود: برآورد بار و انرژي استان تا سال 1401 در سال جاري مشخص شده و بررسي و تحليل اطلاعات ثبات هاي منصوبه در تابلوهاي توزيع انجام خواهد شد.

ميرجليلي اضافه كرد: افزون بر 800 دستگاه ثبات مورد تحليل قرار مي گيرند كه 490 دستگاه مربوط به شهرستان يزد و مابقي مربوط به ديگر شهرهاي استان است.

وي از پياده سازي نرم افزار جديد برآورد بار و انرژي به صورت پايلوت به انتخاب شركت توانير در استان خبر داد و خاطرنشان كرد: در حوزه كاهش پيك، سيستم داشبورد مديريت عملكرد فعاليت ها با بررسي 20مولفه تاثيرگذار پياده سازي خواهد شد.

ميرجليلي تحقق پيك بار استان به كمتر از 845 مگاوات را يادآور شد و گفت: تا اين لحظه پيك بار 19 تيرماه در ساعت 13 به رقم 812 مگاوات رسيده كه با همكاري بخش هاي مختلف به دنبال كنترل آن هستيم. رييس گروه برنامه ريزي فني، توسعه و طرح هاي جامع شركت توزيع نيروي برق استان يزدتحليل شاخص هاي فني و برنامه ريزي فني شبكه استان را از ديگر اقدامات برشمرد و افزود: شيوه نامه اماكن بر اساس تفاهم نامه سه جانبه مابين شركت توانير، وزارت راه و شهرسازي و سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور از برنامه هايي است كه تا پايان سال به صورت كامل اجرايي مي شود.

کد خبر : 82928
تاریخ : سه شنبه ، ٢٠ تیر ١٣٩٦ ١٠:٢٦