آغاز به كار مروجان مديريت مصرف در برق تبريز

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع تبريز، معاون فروش و خدمات مشتركين اين شركت با اعلام اين خبر افزود: اين مروجان با مراجعه به واحدهاي صنعتي به ترويج مصرف بهينه انرژي و جلب همكاري مشتركين صنعتي در طرح هاي تشويقي مديريت مصرف ويژه صنايع خواهند پرداخت.

اصغر بابازاده افزود: مروجين مديرت مصرف علاوه بر اجراي برنامه هاي پاسخگوئي بار به عنوان پل ارتباطي بين شركت توزيع نيروي برق تبريز و واحدهاي صنعتي عمل كرده و با انعكاس مشكلات، چالشها و انتظارات واحد هاي صنعتي از شركت هاي برق، تلاش در جهت رفع آنها در چارچوب قوانين و مقررات خواهد داشت.

وي تصريح كرد: با توجه به افزايش دما و رشد مصرف برق، نياز شبكه سراسري به كاهش پيك مصرف برق در تابستان جهت جلوگيري از خاموشي بيش از پيش مشهود مي كند.

وي ادامه داد: در اين خصوص با توجه به پتانسيل بالاي مشتركان صنعتي، همكاري اين مشتركان در برنامه هاي تشويقي مديريت مصرف (پاسخگوئي بار) بيش از پيش مهم است.

بابا زاده افزود: شركت توزيع نيروي برق تبريز با شركت مهندسي موج گستر آفاق نيرو(مگانير) به عنوان مروج مديريت مصرف و بازوي اجرائي و كمكي به دفتر مديريت مصرف شركت جهت جلب همكاري حداكثري مشتركان صنعتي براي كاهش پيك مصرف برق در تابستان سال 96، اقدام به عقد قرارداد كرده است.

گفتني است با وجود اينكه صنايع يك درصد مشتركان شركت توزيع نيروي برق تبريز را تشكيل مي دهند اما 35 درصد مصرف برق را به خود اختصاص داده اند و همين موضوع مديريت مصرف در صنايع را ضروري مي سازد.

کد خبر : 82716
تاریخ : یکشنبه ، ٢٨ خرداد ١٣٩٦ ١٥:٠٤