بهسازي شبكه برق و روشنايي بازار رفسنجان

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع شمال استان كرمان، مديرعامل اين شركت بهسازي شبكه برق و روشنايي بازار رفسنجان با رعايت حفظ بافت تاريخي و با هدف ارائه خدمت، با كيفيت بهتر به همشهريان انجام مي گيرد.

به نقل از مهندس شهبا مديرعامل شركت، بهسازي شبكه برق و روشنايي بازار رفسنجان با رعايت حفظ بافت تاريخي و با هدف ارائه خدمت با كيفيت بهتر به همشهريان انجام مي گيرد.

مهندس شهبا كه به منظور افتتاح پروژه هاي برق رساني به رفسنجان سفركرده بود در حاشيه بازديد از روند كار بهسازي شبكه برق بازار به خبرنگاران گفت: در راستاي خدمت با كيفيت بهتر از گذشته طرح اصلاح شبكه هاي برق بازار رفسنجان در دست اقدام است.

وي ادامه داد: با توجه به تردد زياد مردم در بازار و به منظور عدم ايجاد مزاحمت براي كسبه و رعايت حقوق شهروندي كار حفاري و اصلاح شبكه به صورت شبانه توسط همكاران توزيع برق رفسنجان و در كمترين زمان ممكن صورت خواهد گرفت.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق شمال با اشاره به اينكه اجراي كارهاي عمراني سختيهايي را به دنبال خواهد داشت از شهروندان رفسنجاني به خاطر صبوري و همكاري در اجراي اين پروژه تشكر و قدرداني كرد.

مهندس شهبا با اشاره به افتتاح چندين پروژه تامين برق و رفع افت ولتاژ در رفسنجان با اعتباري بالغ بر يك ميليارد و يكصد ميليون تومان افزود: از آنجائيكه رهبر معظم انقلاب برخدمت رساني مسئولان به مردم تاكيد بسيار دارد و ما نيز در صنعت برق خدمتگزار مردم خواهيم بود لذا اكنون با گذشت نزديك به يك ماه از آغاز سال به همت همكاران توزيع برق رفسنجان و پيگيري هاي معاونت مهندسي و نظارت شركت با احداث شبكه و امكان تأمين برق بيشتر از 90 خانوار در شهرك بلوك 7 رفسنجان توانستيم گام بلندي در جهت خدمت به مشتركان برداريم.

وي در ادامه از تامين روشنايي بلوار حجت، روشنايي بلوار ورودي روستاي لاهيجان خبر داد و گفت: براي تامين روشنايي معابر موارد ذكر شده از تعداد 82 پايه فلزي و بتني 110چراغ 150وات سديم استفاده شده است.

مهندس شهبا با بيان اينكه شركت توزيع برق شمال استان كرمان درسال گذشته ازسوي وزارت نيرو موفق به كسب عنوان شركت رشد برتر شد به خبرنگاران گفت: به منظور اجراي كاهش تلفات برق نيز تعداد 460 انشعاب موجود در بازار رفسنجان اصلاح شده است.

مديرعامل شركت توزيع برق شمال در پاسخ به سوال خبرنگار نشريات رفسنجان هدف شركت در سال جديد را ارائه كارخوب، خدمات رساني بدون وقفه و در كوتاهترين زمان عنوان كرد و افزود: در راستاي تحقق شعار سال و عمل به منويات رهبر معظم انقلاب هرفردي در هر نقطه و در هر پست و مقامي كه خدمت ميكند با انجام كارخودش با بهترين كيفيت مي تواند به رونق توليد و تحقق اقتصاد مقاومتي كمك كند.

در حاشيه اين مراسم مهندس شهبا به همراه معاونان، ملانوري فرماندار، و رمضاني پور امام جمعه رفسنجان با حضور در منزل شهيد جاويدالاثر حسين عليزاده با خانواده اين شهيد ديدار كردند.

مديرعامل توزيع برق شمال هدف از اين ديدار را تكريم وپاسداشت خانواده معظم شهدا ذكركرد و گفت: شهداي والامقام بي ادعا و بدون توجه به دنيا، با هدف قرب الي الله جان خويشتن را در طبق اخلاص نهاده و آسماني شدند و در اين برهه از زمان چراغ هدايت ما خواهند بود.

در اين ديدار مهندس شهبا، مديرعامل اين شركت به همراه معاونان بهره برداري، مهندسي و نظارت، هماهنگي برق شهرستانها و مدير روابط عمومي با تقديم هديه از پدر شهيد تجليل كرد.

کد خبر : 82112
تاریخ : دو شنبه ، ٢٨ فروردین ١٣٩٦ ٠٩:٥٨