مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان هرمزگان

سامانه تلفني پرداخت قبض برق راه اندازي شد

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان هرمزگان از راه اندازي سامانه پرداخت تلفني صورتحساب برق خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع هرمزگان، مديرعامل اين شركت از راه اندازي سامانه پرداخت تلفني صورتحساب برق خبرداد.

مهندس محمد ذاكري گفت: در اين روش مشتركان مي توانند با شماره گيري عدد 1521 از طريق تلفن ثابت يا همراه ضمن اطلاع از مبلغ صورتحساب خود نسبت به پرداخت آن اقدام كنند.

وي اضافه كرد: در راستاي كاهش مراجعه حضوري و سهولت در انجام امور بانكي مربوط به قبوض برق، اين شركت در جديدترين خدمت خود اقدام به راه اندازي سامانه پرداخت تلفني 1521 كرد كه مشتركان در تمام ساعات شبانه روز مي توانند از اين طريق صورتحساب برق خود را پرداخت كنند.

مهندس ذاكري ادامه داد:علاوه بر اين مشتركين مي توانند با مراجعه به سايت اينترنتي شركت به آدرس www.hedc.co.ir سوابق مصرف و پرداختي هاي خود را مشاهده و نسبت به پرداخت آنلاين آخرين مبلغ قبض خود اقدام كنند.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق هرمزگان در ادامه گفت: اين شركت بيش از 630 هزار مشترك دارد كه 82 درصد آن را مشتركان خانگي و 11درصد را بخش تجاري تشكيل مي دهد.

وي همچنين از مشتركان خواست با پرداخت به موقع صورتحسابهاي برق مصرفي، اين شركت را در خدمت رساني هرچه بهتر به متقاضيان و مشتركان ياري رسانند.

کد خبر : 82103
تاریخ : یکشنبه ، ٢٧ فروردین ١٣٩٦ ٠٨:١٧