آيين افتتاحيه مميزي شركت برق منطقه اي يزد با حضور ارزيابان شركت توانير برگزار شد

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي يزد، سيد ضياءالدين فخري مديركل امور اداري و پشتيباني شركت توانير و سرمميز برنامه مميزي شركت برق منطقه اي يزد، با اشاره به اين كه محاسن مميزي قابل انكار نيست؛ ابراز اميدواري كرد: انجام اين مميزي، مي تواند در تبادل تجربيات بين شركت هاي مختلف صنعت برق كشور موثر باشد.

فخري اضافه كرد: هدف از اجراي مميزي، علاوه بر تبادل تجربيات، حصول اطمينان از اجراي ضوابط و مقررات، بازنگري رويه هاي موجود، شناسايي مواردي كه قابليت بهبود دارند و ايجاد رويه هايي كه باعث وحدت در اجرا بر اساس ضوابط و مقررات است كه توانير به آن رسيده و مي خواهد برسد.

در ادامه اين جلسه محمدمهدي جاوداني قائم مقام مديرعامل و معاون برنامه ريزي و تحقيقات شركت برق منطقه اي يزد مميزي را فرصتي براي ارتقاء سطح كيفي فعاليت ها دانست و اذعان كرد: مميزي نگاهي دوباره و ارزيابي فعاليت هاي انجام شده است تا ضمن در نظر گرفتن نكات ضعف و قوت، تمامي شركت ها بتوانند از دانش و تجربيات يكديگر نيز بهره ببرند و به سنجش خود بپردازند.

وي حضور نمايندگاني از شركت توانير و شركت هاي برق منطقه اي سراسر كشور را فرصت خوبي براي بازنگري در رويه ها و بهره مندي از نظرات آن ها در بهبود و ارتقا، فعاليت ها برشمرد و افزود: اميدواريم با استفاده از تجربيات و نظرات مفيد مميزان، برنامه ريزي هاي موثري در راستاي بازنگري در روش ها و نحوه ارائه خدمات بهتر به مردم صورت گيرد.

شايان ذكر است مميزي شركت برق منطقه اي يزد به صورت فشرده در 9 حوزه و 21 محور با حضور 22 مميز و سر مميز اعزامي از سوي شركت توانير و ارزيابان اعزامي از 7 شركت برق منطقه اي كشور انجام مي گيرد.

کد خبر : 80998
تاریخ : سه شنبه ، ٢٥ آبان ١٣٩٥ ١٥:٥٢