آيين افتتاحيه مميزي شركت برق منطقه اي يزد با حضور ارزيابان شركت توانير برگزار شد

آيين افتتاحيه مميزي شركت برق منطقه اي يزد با حضور ارزيابان شركت توانير و مديران و معاونان برق منطقه اي يزد برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي يزد، سيد ضياءالدين فخري مديركل امور اداري و پشتيباني شركت توانير و سرمميز برنامه مميزي شركت برق منطقه اي يزد، با اشاره به اين كه محاسن مميزي قابل انكار نيست؛ ابراز اميدواري كرد: انجام اين مميزي، مي تواند در تبادل تجربيات بين شركت هاي مختلف صنعت برق كشور موثر باشد.

فخري اضافه كرد: هدف از اجراي مميزي، علاوه بر تبادل تجربيات، حصول اطمينان از اجراي ضوابط و مقررات، بازنگري رويه هاي موجود، شناسايي مواردي كه قابليت بهبود دارند و ايجاد رويه هايي كه باعث وحدت در اجرا بر اساس ضوابط و مقررات است كه توانير به آن رسيده و مي خواهد برسد.

در ادامه اين جلسه محمدمهدي جاوداني قائم مقام مديرعامل و معاون برنامه ريزي و تحقيقات شركت برق منطقه اي يزد مميزي را فرصتي براي ارتقاء سطح كيفي فعاليت ها دانست و اذعان كرد: مميزي نگاهي دوباره و ارزيابي فعاليت هاي انجام شده است تا ضمن در نظر گرفتن نكات ضعف و قوت، تمامي شركت ها بتوانند از دانش و تجربيات يكديگر نيز بهره ببرند و به سنجش خود بپردازند.

وي حضور نمايندگاني از شركت توانير و شركت هاي برق منطقه اي سراسر كشور را فرصت خوبي براي بازنگري در رويه ها و بهره مندي از نظرات آن ها در بهبود و ارتقا، فعاليت ها برشمرد و افزود: اميدواريم با استفاده از تجربيات و نظرات مفيد مميزان، برنامه ريزي هاي موثري در راستاي بازنگري در روش ها و نحوه ارائه خدمات بهتر به مردم صورت گيرد.

شايان ذكر است مميزي شركت برق منطقه اي يزد به صورت فشرده در 9 حوزه و 21 محور با حضور 22 مميز و سر مميز اعزامي از سوي شركت توانير و ارزيابان اعزامي از 7 شركت برق منطقه اي كشور انجام مي گيرد.

کد خبر : 80998
تاریخ : سه شنبه ، ٢٥ آبان ١٣٩٥ ١٥:٥٢
تعداد بازديد : ٣٣٠