مدير دفتر نظارت بر توزيع شركت توانير

مميزي فني، مسير را براي خدمات رساني بهتر هموار مي كند

مدير دفتر نظارت بر توزيع شركت توانير، با تأكيد بر ضرورت تبادل اطلاعات ميان مميزان و همكاران شركت هاي توزيع برق گفت: مميزي فني به لحاظ ماهيت فني و تخصصي فعاليت شركت هاي توزيع، مي تواند مسير خدمات رساني بهتر و بدون تلفات انرژي را هموار كند.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع تبريز، سيد اعتضاد مقيمي در مراسم اختتاميه مميزي فني ابلاغي شركت توانير در اين شركت ضمن بيان مطلب فوق، افزود: به سبب وجود شيوه هاي مختلف اجرايي ضوابط ابلاغي، مواردي هستند كه نياز به ساماندهي دارند و اين مميزي كمك مي كند تا موارد ابلاغ شده به بهترين نحو ممكن اجرايي شوند.

وي تأكيد كرد: به استناد موارد جمع بندي شده توسط مميزان، شركت توزيع نيروي برق تبريز كاركنان پرتلاش و توانمندي دارد.

مقيمي افزود: اميدواريم كه با بررسي نقاط ضعف و قوت فعاليت ها به خصوص در حوزه هاي فني و تخصصي گام هاي موثري در زمينه خدمات رساني به مشتري، بهره برداري بهينه از انرژي برق، مديريت مصرف، كاهش تلفا ت و .. . در تبريز و به تبع آن در كشور صورت گيرد.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق تبريز نيز در اين مراسم ضمن قدرداني از مميزان و همكاران شركت گفت: تبادل اطلاعات مميزي براي شركت توزيع نيروي برق تبريز همچون يك كلاس آموزشي است كه با شناسايي مشكلات و گره هاي كاري، مسير را براي فعاليت بهتر روشن مي كند.

روشن ميلاني افزود: بدون شك همه ي كاركنان پر تلاش اين شركت در راه خدمات رساني بهتر و سريعتر به مشتركين از تجربيات مميزان نهايت استفاده را خواهند كرد.

گفتني است مميزي ضوابط ابلاغي شركت توانير از تاريخ 11 تا 13 آبان ماه در شركت توزيع نيروي برق تبريز انجام گرفت.

کد خبر : 80878
تاریخ : پنج شنبه ، ١٣ آبان ١٣٩٥ ١٣:٢٤
تعداد بازديد : ٢٧٠