صفحه 1 از 560

جلسه مشترك شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان با اداره آموزش و پرورش استان در راستاي اجراي طرح همياران انرژي

مهدوي نيا:بالا بودن شدت مصرف انرژي را يكي از چالش ها و تنگناهاي كشور دانست و افزود: شدت مصرف انرژي در ايران حدود 3تا 4 برابر متوسط دنياست.وي تصريح كرد اگر كشوري داراي رشد اقتصادي و GPP بالا باشد بالا بودن شدت مصرف انرژي مي تواند قابل توجيه باشد ولي بدترين حالت براي رشد پايين GPP و شدت انرژي بالاست كه متاسفانه ما در كشور شاهد آن هستيم يعني مصرف بيشتر داريم ولي در زنجيره خلق ارزش و توسعه كشور بدرستي از آن استفاده نمي كنيم.

بازديد معاون مديركل دفتر برنامه ريزي توزيع شركت توانير از شهرستان هاي جنوب استان كرمان

مهندس داوودي ضمن اشاره به درآمد انشعاب پايين در جنوب استان كرمان نسبت به ساير مناطق كشور ، اعتبارات تخصيصي عوارض برق به اين حوزه را گام مهمي در جهت رفع مشكلات مشتركان به خصوص در حوزه روستائي دانست.

اطلاعيه برق تهران در خصوص خاموشي در منطقه ستارخان تهران/ وجود انفجار تكذيب شد

برق تهران در اطلاعيه اي تصريح كرده است: بر اثر برخورد جرثقيل خصوصي با يكي از خطوط فوق توزيع (طرشت – كاشاني)، خاموشي در منطقه ياد شده ايجاد گرديد.

پايداري برق با وجود لرزش زمين در بوشهر/ شركت هاي برقي در حالت آماده باش

توانير تاكيد كرد:
در اين اطلاعيه نسبت به حفظ اماده باش تا 24 ساعت آينده تاكيد شده است.

وزير نيرو در آيين كلنگ زني پست و خط شهداي فولاد در اهواز/ خوزستان در توليد و مديريت انرژي ممتاز است

وزير نيرو در آيين كلنگ زني پست و خط GIS230/400 كيلو ولت شهداي فولاد خوزستان در اهواز گفت: استان خوزستان از جهات مختلف استان ممتازي است و از جهت توليد و مديريت انرژي هم اين امتياز و شاخص در استان فراهم است.

حفظ پايداري شبكه برق يزد با وجود توفان شديد در استان

سر ارزياب شركت توانير در اختتاميه ارزيابي معاونت بهره برداري برق منطقه اي يزد مطرح كرد: حفظ پايداري شبكه برق يزد با وجود توفان شديد در استان

آخرين وضعيت روشنايي معابر در كردستان

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان كردستان خبر داد
مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان در مصاحبه راديويي با صداي مركز كردستان از آمادگي اين شركت براي تأمين روشنايي معابر بلوار مرزداران شهرك بعثت سنندج با همكاري شهرداري خبر داد.

اجراي طرح پايلوت نصب دستگاه مانيتورينگ بار پست هاي توزيع

مدير دفتر مهندسي و نظارت شركت توزيع برق شيراز گفت: از محل اعتبارات فني و مهندسي سال 96 قرارداد نصب سيستم مانيتورينگ بار پست هاي توزيع مبادله شد.

70 درصد انرژي برق استان زنجان را بخش مولد (صنعت –كشاورزي) مصرف مي كند

مهندس عليزاده رئيس هيات مديره و مديرعامل اين شركت بر نقش صنعت برق در تحقق شعار «حمايت از كالاي ايراني» تاكيد كرد و توزيع برق مطمئن و پايدار را براي تداوم فعاليت منظم صنايع داخلي مهم ارزيابي و به تشريح وضعيت مصرف انرژي برق در بخش هاي مختلف استان پرداخت.

توسعه شبكه روشنايي معابرروستاي كريشان اهواز

شبكه روشنائي روستاي كريشان اهواز با اعتباري بالغ بر700ميليون ريال توسعه پيدا كرد.

توانير، برنامه هاي پاسخگويي بار را با جديت بيشتري پيگيري و پايش خواهد كرد

معاون هماهنگي توزيع توانير تاكيد كرد
معاون هماهنگي توزيع توانير با تشريح آثار برنامه هاي پاسخگويي بار در پيك سال گذشته، برتاثيرگذاري اين گونه برنامه ها تاكيد كرد و گفت: امسال و با توجه به شرايط ويژه اي كه در آن قرار داريم، توانير، برنامه هاي پاسخگويي بار را با جديت بيشتري پيگيري و پايش خواهد كرد.

بي نيازي از توليد جديد انرژي در گرو اصلاح بدمصرفي برق است

وزير نيرو در جمع مديران عامل شركت هاي توزيع نيروي برق كشور
وزير نيرو گفت:بايستي با مديريت تقاضا بتوان محدوديت منابع را مديريت كرد. ما ضمن اصلاح بد مصرفي هاي موجود بايد بتوانيم با توجه به برنامه هاي ساير بخش ها متوجه تقاضاهاي پيش رو باشيم و با اعلام برنامه ها و پيش بيني هاي خود به آن ها جهت بدهيم.

چالش هاي پيش روي شركت هاي توزيع برق در تابستان امسال

مديرعامل شركت توانير عنوان كرد
مديرعامل شركت توانيرگفت: در سال جاري و به ويژه در فصل پيك، افزايش مصرف برق و كمبود نقدينگي از مهترين چالش هاي پيش روي شركت هاي توزيع نيروي برق كشور به شمار مي رود.

ابلاغ سند جامع تعامل ايرانيان با منابع انرژي الكتريكي / تلاش براي تغير پارادايم هاي مصرف برق

معاون برق و انرژي وزير نيرو خبر داد
عاون وزير نيرو در امور برق و انرژي با اشاره به اينكه سند «تعامل ايرانيان با منابع انرژي الكتريكي» به زودي توسط وزير نيرو ابلاغ خواهد شد، گفت:مرحله نخست اين سند كه مربوط به سال 97 است با عنوان عبور از پيچ سال و مديريت تفاهم و همكاري مشاركت جو نام گذاري شده است.

طوفان استان يزد، هيچ خللي در استمرار انرژي الكتريكي وارد نكرد

معاون بهره برداري شركت توزيع نيروي برق استان يزد گفت: در طوفان 100 كيلومتري استان يزد، هيچ خللي در استمرار انرژي الكتريكي وارد نشد.

تعويض برقگيرهاي 63 كيلوولت و 20 كيلوولت در امور انتقال همدان

معاون بهره برداري برق باختر اعلام كرد
در سال 1396 در قالب پروژه بهينه سازي، تعداد 174 دستگاه برقگير 63 كيلوولت و 111 دستگاه برقگير 20 كيلوولت از نوع AIRGAP (سيليكن كاربايد SIC) در امور انتقال برق همدان بركنار و به جاي آنها برقگيرهاي ZNO جايگزين شد.

عيب يابي و عمرسنجي ترانسفورماتورها و راكتورهاي انتقال و فوق توزيع توسط برق منطقه اي يزد

تست هاي عيب يابي و عمرسنجي ترانسفورماتورها و راكتورهاي انتقال و فوق توزيع، با هدف بهينه سازي تجهيزات و افزايش عمر مفيد آن ها توسط شركت برق منطقه اي يزد انجام گرفت.

چند توصيه مهم براي جلوگيري از برق گرفتگي در هواي باراني / شماره 121 را به خاطر بسپاريد

مدير دفتر ايمني و بحران توانير عنوان كرد
مدير دفتر ايمني و بحران توانير از مردم خواست تا به صورت ويژه در مواقع بارش باران و مرطوب بودن زمين، توصيه هاي ايمني را به منظور جلوگيري از برق گرفتگي جدي بگيرند.

اجراي فاز نخست احداث پست63/20كيلوولت مأمونيه

مديرعامل شركت برق منطقه اي باختر خبرداد
به منظور افزايش قابليت اطمينان و پايداري شبكه فوق توزيع و پاسخ به تقاضاي مشتركان صنعتي شهرستان در شهرك صنعتي مأمونيه و همچنين جهت ايجاد اشتغال و كاهش نرخ بيكاري احداث پست 63/20 كيلوولت شهرك صنعتي مذكور در استان مركزي در دستور كار برق منطقه اي باختر قرار گرفت و به انجام رسيد.

باحضور مديرعامل و همكاران برنامه عملياتي سال 97 برق منطقه اي اصفهان تشريح شد

تشريح برنامه عملياتي شركت برق منطقه اي اصفهان در سال 1397 با حضور معاونين ،مديران و كاركنان شركت در سالن دكتر شريعتي برگزار شد.
صفحه 1 از 560