صفحه 1 از 32

تعيين اهداف 12 گانه صنعت برق در سند چشم انداز توانير

سند چشم انداز توانير در افق 1404 نهايي شد
سند چشم انداز شركت توانير در افق سال 1404 پس از جلسات متعدد، نهايي شد. در اين سند اهدافي 12 گانه براي صنعت برق ترسيم شده است كه از آن جمله مي توان به تاب آوري شبكه و توانمندي صنعت در مديريت بحران و پدافند غير عامل، اتوماسيون و هوشمندسازي شبكه برق، كسب فناوريهاي نوين و كاربردي، مركزيت تبادل برق در منطقه و مديريت عرضه و تقاضاي برق اشاره كرد.

مديريت مصرف برق نيازمند تغيير نگرش مديريتي در كشور است

مديرعامل برق منطقه اي تهران تاكيد كرد
مديرعامل برق منطقه اي تهران با اشاره به رايگان كردن هزينه آب و برق در مساجد و مدارس در كشور گفت: رايگان كردن هزينه آب و برق به هيچ كس كمك نمي كند و مديريت مصرف در كشور نيازمند تغيير نگرش مديريتي در همه زمينه ها است.

تقدير مدير عامل شركت برق منطقه اي سمنان از عوامل برنامه روشنا

معاون صدا مركز سمنان با اشاره به هم افزايي و مشاركت دستگاههاي اجرايي استان با صدا و سيماي مركز سمنان در جهت افزايش آگاهي عمومي گفت : وجود پيوست رسانه اي و فرهنگي در ارائه خدمات فني و تخصصي هر سازمان ، موجب ارايه خدمات بهتر و مناسبتر از سوي آن دستگاه خواهد شد

بانوان بازوي تواناي مديريت مصرف هستند

مديرعامل شركت توزيع برق تبريز
مديرعامل شركت توزيع نيروي برق تبريز در همايش "نقش زنان در اصلاح الگوي مصرف" بانوان را بازوي تواناي مديريت مصرف عنوان كرد.

انرژي در ايران به ثروت تبديل نمي شود

كارشناس دفتر مديريت مصرف توانير
كارشناس دفتر مديريت مصرف شركت توانير در همايش "نقش زنان در اصلاح الگوي مصرف" اظهار كرد: در ايران انرژي مصرفي به ثروت تبديل نمي شود و فقط هدر مي رود.

پاداش 32 ميليارد ريالي برق گيلان به صنايع همكار در تابستان

مدير دفتر خدمات مشتركين و وصول درآمد و مديريت مصرف برق منطقه اي گيلان خبرداد
مدير دفتر خدمات مشتركين و وصول درآمد و مديريت مصرف و رابط روابط عمومي شركت سهامي برق منطقه اي گيلان گفت: در تابستان امسال (تير و مرداد) بيش از 32 ميليارد ريال پاداش همكاري به صنايع سنگين استان گيلان اختصاص يافت.

صرفه جويي در مصرف برق, نيازمند فرهنگ سازي است

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان گفت:يكي از مصاديق اجراي اقتصاد مقاومتي در بخش توزيع برق رعايت اصلاح الگوي مصرف و جلوگيري از اسراف و تبذير انرژي برق مي باشد

انعقاد تفاهم نامه همكاري مديريت مصرف برق با آموزش و پرورش استان خراسان رضوي

همزمان با شروع سال تحصيلي جديد و به منظور تداوم آموزش هاي مديريت مصرف برق در ميان دانش آموزان و معلمين تفاهم نامه همكاري در سطح مديريت هاي برق با روساي ادارات آموزش و پرورش شهرستان هاي استان خراسان رضوي منعقد شد.

سرپرست وزارت نيرو از توانير تقدير كرد

در پي تقدير رهبري از نماهنگ ساخته شده توسط توانير
مهندس محمودي سرپرست وزارت نيرو از مديرعامل و مديركل روابط عمومي توانير به دليل اجراي برنامه هاي فرهنگ سازي مديريت مصرف برق به صورت جداگانه تقدير كرد.

آمادگي شبانه ازتوانير تا آخرين نقطه شمال كشور / نمره الف به عملكرد برقي هاي شمال كشور در طوفان ديشب

طوفان شب گذشته شمال كشور توسط برق مديريت شد
از چند شب گذشته تاكنون كشيك شب در توانير و شركت هاي توزيع نيروي برق شمال كشور مستقر و بيش از 300 اكيپ عملياتي در مناطق مذكور به حالت آماده باش بودند و اطلاعات به صورت لحظه اي جهت هماهنگي و آماده باش شروع طوفان به مناطق مختلف منتقل مي شد.

بهره گيري از برق توليدي در راستاي ايجاد اشتغال

استاندار آذربايجان غربي تاكيد كرد
چکیده خبر موجود نیست.

برگزاري ششمين دوره نشست منطقه اي بهره برداري شركت هاي توزيع برق كشور

از فردا با محوريت شركت هاي توزيع غرب و شمال غرب كشور آغاز به كار مي كند
ششمين دوره نشست منطقه اي بهره برداري شركتهاي توزيع نيروي برق، ويژه غرب و شمال غرب كشور از فردا 18 مهرماه، آغاز به كار خواهد كرد.

نيروگاه خورشيدي يكصد كيلوواتي شهر نير به بهره برداري رسيد

باحضور شماري از مسئولين استاني ، نيروگاه خورشيدي يكصد كيلوواتي شهر نير با قدرت توليد سالانه 180 مگاوات ساعت برق به بهره برداري رسيد.

كاهش 4 هزار مگاواتي مصرف برق در روز وقوع پيك

در همايش بررسي سامانه مديريت پيك بار عنوان شد
معاون دفتر مديريت مصرف برق توانير از 4200 مگاوات كاهش بار همزمان با روز پيك شبكه سراسري با كمك برنامه هاي مديريت بار و مصرف انرژي از سوي شركتهاي توزيع و برق منطقه اي در تابستان امسال خبر داد.

بهينه سازي مصرف انرژي ادارات تاثير زيادي در كاهش مصرف انرژي دارد

در سمينار بهينه سازي مصرف انرژي ادارات با همكاري دانشگاه كردستان و سازمان بهره وري انرژي در سازمان تبليغات اسلامي شهرستان سقز برگزار شد، بر لزوم بهينه سازي مصرف برق ادارات در راستاي پيشگيري از اتلاف انرژي تأكيد گرديد.

تقدير مقام معظم رهبري از نماهنگ مديريت مصرف شركت توانير + اظهارات مهندس كردي

در پي تقدير مقام معظم رهبري از نماهنگ ساخته شده توسط توانير، مهندس كردي اظهار داشت: توجه مقام معظم رهبري به مقوله مديريت مصرف در همه بخشها، يقينا ارتباط مستقيمي با موضوع اقتصاد مقاومتي دارد.

رونمايي از سامانه هاي كنترل خدمات ورضايتمندي مشتركان و مانيتورينگ حوادث و اتفاقات

در راستاي بهبود پايداري شبكه و همچنين ارائه خدمات مطلوب به شهروندان،ازسامانه هاي كنترل خدمات ورضايتمندي مشتركين( بازخورد) و مانيتورينگ حوادث و اتفاقات شبكه رونمايي شد.

نگاهي به شاخص هاي عملكردي دوران وزارت مهندس بيطرف در حوزه برق

بررسي آمارهاي 76 تا 84 در صنعت برق
به بهانه معرفي مهندس حبيب اله بيطرف به عنوان وزير پيشنهادي كابينه دوازدهم، به بررسي عملكرد دوران وزارت وي در بخش برق پرداختيم.

هيچ مشكلي در برق شبكه برق آمل وجود ندارد/ روزهاي گرمي پيش رو داريم

مديرعامل برق منطقه اي مازندران و گلستان ضمن توصيه مشتركان به مديريت مصرف برق تاكيد كرد
مديرعامل برق منطقه اي مازندران و گلستان با اشاره به اين كه شبكه برق در همه نقاط استان و به ويژه در شهرستان آمل پايدار است، تصريح كرد: هيچ مشكلي در شبكه برق مازندران وجود ندارد.

افزايش دماي هوا در بيشتر نقاط كشور/ توصيه توانير براي مديريت مصرف توسط مشتركان

كارشناس سازمان هواشناسي اعلام كرد
با توجه به پيش بيني هاي سازمان هواشناسي مبني افزايش بيشينه دما در بيشتر نقاط كشور كشور در طول هفته جاري، از عموم مشتركان درخواست مي شود تا با مديريت مصرف، صنعت برق را در خدمت رساني ياري دهند.
صفحه 1 از 32