صفحه 1 از 38

وزير نيرو در آيين كلنگ زني پست و خط شهداي فولاد در اهواز/ خوزستان در توليد و مديريت انرژي ممتاز است

وزير نيرو در آيين كلنگ زني پست و خط GIS230/400 كيلو ولت شهداي فولاد خوزستان در اهواز گفت: استان خوزستان از جهات مختلف استان ممتازي است و از جهت توليد و مديريت انرژي هم اين امتياز و شاخص در استان فراهم است.

حفظ پايداري شبكه برق يزد با وجود توفان شديد در استان

سر ارزياب شركت توانير در اختتاميه ارزيابي معاونت بهره برداري برق منطقه اي يزد مطرح كرد: حفظ پايداري شبكه برق يزد با وجود توفان شديد در استان

توليد 34692 گيگاوات ساعت برق توسط نيروگاههاي خوزستان

معاون برنامه ريزي و تحقيقات شركت برق منطقه اي خوزستان خبر داد
معاون برنامه ريزي و تحقيقات شركت برق منطقه اي خوزستان گفت: با توجه به نياز شبكه سراسري و همچنين برنامه تعميرات واحدهاي توليدي ،كل توليد برق استان در يازده ماهه اول سال 1396 برابر 34692 گيگاوات ساعت بوده است .

توليد بيش از 335 ميليون كيلووات ساعت انرژي در نيروگاه قم

در اسفندماه 96 صورت گرفت
نيروگاه سيكل تركيبي قم در كيلومتر 15 جاده قم ـ اراك، با چهار واحد گازي و دو واحد بخاري توان توليد نامي 714 مگاوت را داراست.

3 هزار مگاوات نيروگاه جديد امسال وارد خواهد شد/ افزايش 2 برابري ظرفيت انرژي هاي تجديدپذير

وزير نيرو در برنامه تيتر امشب شبكه خبر
وزير نيرو با تاكيد بر اينكه ظرفيت نيروگاه هاي تجديدپذير كشور(خورشيدي و بادي) در سال گذشته به 527 رسيده است، ادامه داد: در تلاشيم تا در سال جديد نيز اين مسير را به خوبي ادامه دهيم براين اساس درصدديم تا پايان سال 97 عدد ياد شده را به هزار مگاوات و تا پايان سال 98 آن را به چهارهزار مگاوات برسانيم.

سرمايه گذاري سالانه 25 ميليارد توماني توانير در طرح هاي تحقيقاتي

مديركل تحقيقات و توسعه فناوري شركت توانير خبرداد
مديركل تحقيقات و توسعه فناوري شركت توانير گفت: براي طرحهاي تحقيقاتي و حتي براي طرحهاي خارج از اولويت و طرحهايي كه بايد بنا به ضرورت در اسرع وقت اجرا شود از بابت تخصيص منابع جاي نگراني وجود ندارد و آمادگي لازم براي تخصيص منابع در اين زمينه وجود دارد.

به نوروزي در حكمراني و مديريت منابع آب و انرژي نيازمنديم

وزير نيرو در پيام نوروزي تاكيد كرد
وزير نيرو در پيام عيدانه خطاب به همكاران صنعت آب و برق، عرصه حكمراني و مديريت منابع آب و انرژي و نيز ساير منابع محيط زيستي مرتبط را نيازمند تغييرهاي نوروزي عنوان كرد.

چشم انداز كلان كشور، رونق اقتصادي در بخشهاي مختلف از جمله صنعت برق را به دنبال خواهد داشت

مديرعامل شركت توانير به مناسبت فرارسيدن نوروز 97
مهندس آرش كردي رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت توانير در پيامي به مناسبت فرارسيدن نوروز 97، از همه همكاران در صنعت برق تقدير كرد.

شستشوي 3 هزار و 500 دكل و پست بدون حمايت هاي صورت گرفته امكان پذير نبود

مديرعامل شركت برق منطقه اي خوزستان
مديرعامل شركت برق منطقه اي خوزستان گفت: از حوادث 95 تاكنون 3 هزار 197 دكل و 329 پست در شبكه انتقال و فوق توزيع اين شركت براي مقابله با بحران گرد و غبار شستشو شده است.

تعيين اهداف 12 گانه صنعت برق در سند چشم انداز توانير

سند چشم انداز توانير در افق 1404 نهايي شد
سند چشم انداز شركت توانير در افق سال 1404 پس از جلسات متعدد، نهايي شد. در اين سند اهدافي 12 گانه براي صنعت برق ترسيم شده است كه از آن جمله مي توان به تاب آوري شبكه و توانمندي صنعت در مديريت بحران و پدافند غير عامل، اتوماسيون و هوشمندسازي شبكه برق، كسب فناوريهاي نوين و كاربردي، مركزيت تبادل برق در منطقه و مديريت عرضه و تقاضاي برق اشاره كرد.

مميزي مراقبتي سيستم هاي سه گانه مديريت نيروگاه قم با موفقيت انجام شد

مميزي مراقبتي سيستم هاي مديريت كيفيت، زيست محيطي و ايمني و بهداشت شغلي نيروگاه سيكل تركيبي قم در سال 1396 با موفقيت به پايان رسيد.

افزايش توليد بيش از 13 ميليون كيلووات ساعت انرژي در نيروگاه قم

در مقايسه با بهمن ماه سال گذشته
نيروگاه سيكل تركيبي قم در بهمن ماه سالجاري به ميزان 313 ميليون و 490 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.

جمع آوري سيستم اطلاعات كنتورهاي بازار برق و راه اندازي مركز مديريت انرژي

براي نخستين بار در برق منطقه اي تهران طراحي شد
با پيگيريهاي دفتر بازار برق شركت برق منطقه اي تهران براي نخستين بار طرحي سيستمي با عنوان جمع آوري اطلاعات كنتورهاي بازار برق و راه اندازي مركز مديريت انرژي انجام شد.

نيروگاههاي خوزستان ميزان 31929 گيگاوات ساعت برق توليد كردند

در ده ماهه سال 1396
معاون برنامه ريزي و تحقيقات شركت برق منطقه اي خوزستان گفت: با توجه به نياز شبكه سراسري و برنامه تعميرات واحدهاي توليدي، كل توليد برق استان در ده ماهه اول سال 1396 برابر 31929 گيگاوات ساعت بوده است.

تقدير استاندار كرمان از مديريت بحران شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان

عليرضا رزم حسيني استانداركرمان، با اهدء لوح تقدير به محمودشهبا مديرعامل شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان از تلاش خالصانه و مجدانه وي و همكاران شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان در راستاي مديريت بحران ها از قبيل زلزله هجدك ، كوهبنان ، وقوع سيلاب در سال گذشته و تسريع خدمات رساني در حوادث و بلاياي طبيعي تقدير و تشكرنمود.

بهره برداري از دو پروژه برقرساني در شهرستان بوكان

باحضور معاون استاندار آذربايجان غربي و مسئولين شهرستان بوكان صورت گرفت
مديرعامل شركت برق منطقه اي آذربايجان، با اشاره به رشد شتابان مصرف و تقاضاي انرژي برق در شهرستان بوكان، اظهار داشت: طي سالهاي 92-94 مصرف برق اين شهرستان با رشد سالانه 11درصد بيش از متوسط منطقه و حتي كشوري بوده است و لذا برنامه ريزي براي افزايش ظرفيت شبكه انتقال و فوق توزيع در اين شهرستان در دستور كار شركت برق منطقه اي آذربايجان قرار گرفته و با توجه به پرباري خطوط و ترانس هاي پست 132.20بوكان، احداث پست 230.20 كيلوولت و خطوط ارتباطي اين منطقه از ابتداي سال جاري آغاز شد

نشست معاون تحقيقات و منابع انساني شركت توانير با مديران برق منطقه اي يزد

نشست معاون تحقيقات و منابع انساني شركت توانير و هيئت همراه با مديران و معاونان شركت برق منطقه اي يزد برگزار شد.

به منظور بازديد مسير گاز داغ (HGP)، واحد G14 نيروگاه قم به مدت 30 روز از شبكه سراسري برق خارج شد

واحد G14 نيروگاه سيكل تركيبي قم به منظور بازديد مسير گاز داغ (HGP) طبق برنامه زمانبندي و با هماهنگي مركز كنترل ديسپاچينگ ملي براي مدت 30 روز از شبكه سراسري برق خارج شد.

ضرورت توجه هرچه بيشتر، به اقتصاد صنعت برق

در جلسه مشترك سنديكاي صنعت برق ايران و مديران صنعت برق خراسان عنوان شد:
جلسه كارگروه سنديكاي صنعت برق ايران و شركت برق منطقه اي خراسان با هدف چالش هاي پيش روي اين صنعت در محل ساختمان مركزي شركت برگزار شد.

توليد بيش از يك ميليارد كيلووات ساعت انرژي در نيروگاه قم

در فصل پاييز صورت گرفت
نيروگاه سيكل تركيبي قم در فصل پاييز سالجاري به ميزان يك ميليارد و 48 ميليون و 121 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
صفحه 1 از 38